Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a diéta megfele...

Szerintetek ez a diéta megfelelő ha karcsúsodni akarok?

Figyelt kérdés

én egy kicsit soknak találom a reggelit, meg egész napi evést. de lehetséges hogy hatásos?

[link]

emellett mennyi testmozgás ajánlott? és milyen? (például (!).: napi fél óra biciklizés)


2012. jan. 10. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen...én már rengeteg baromságot olvastam fogyókúrák terén, de ezen nagyon röhögök, gyöngyszem. :DD


"Összefoglalva a Forking-módszer:

- reggel bármit lehet enni

- délben csak evőeszközzel, ujjak nélkül

- este csak villával"


:DDD

2012. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez baromság! Nagyon jópofán hangzik, de hogy fogyni egy dekát sem fogsz tőle, az is biztos! (Remélem, te sem vetted ezt véresen komolynak..)

Ennyi erővel ehetsz francia krémest is, amennyi csak beléd fér egyszerre, ugyanis azt nem ujjal eszed, hanem villával.

Még valami, bár nem kapcsolódik a témához. Az jutott erről eszembe, hogy mikor oviba jártam, farsangkor volt mindenféle vicces vetélkedő. Ezek közül az egyik az volt, hogy késsel- villával ki tud a leggyorsabban megenni bizonyos mennyiségű gabonapelyhet (valamilyen csokis golyó, vagy hasonló volt, ami nagyon nehezen maradt meg a villán :P)

2012. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert tésztát pl. bmikor - akár este 10 is - ehetsz, az pedig gázos, könnyen túlszalad 6 sz vele a napi kcalodon.
2012. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg a full akaratgyenge butaparasztoknak való. Ezt az olyan ökölszabályokhoz tudnám hasonlítani, mint a "tenyerednek megfelelő mennyiségű húst egyél" meg a "délelőtt hármas kód, délben kettes, este egyes". Amúgy is teljesen tudománytalan - uzsonnázz egy szelet étcsokit meg ilyenek! Igazi feladós, bebukós "diéta"!
2012. jan. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a túrót és a lencsét villával esszük?

én kanállal:)

vacsira tésztát:)

2012. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!