Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megvan a megfelelő izommenn...

Ha megvan a megfelelő izommennyiségem de még is van zsírfelesleg rajtam mit tegyek? 13/F

Figyelt kérdés
Gondoltam arra,hogy magas fehérje tartalmú ételekkel diétázok de,nem tudom jó ötlet-e,ha nem akkor kérlek mondjatok olyat ami használ.
2012. jan. 12. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

valahogy így... persze azért 13 évesen "megfelelő izomtömegről" meg "zsírfeleslegről" beszélni elég vicces...

de jól gondolod, szálkásítanod kell, azaz sok fehérjét (húst, túrót, tojást) enni és kevesebb szénhidrátot. szerintem neked nem nagyon kellene diétásan enned (mármint mennyiségre), max egy 3-400 kcal-lal kevesebbet, a többi deficitet pedig sporttal pótold (futás, úszás, bicikli, labdajátékok, küzdősportok), fiatal vagy, bírni fogod :)

2012. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elhiszem,hogy vicces ennyi idősen erről beszélni,de nekem nagyon fontos ez,igazából nehézségeim vannak ebben az ügyben mivel világ életemben elégé kövér voltam az utóbbi 2 évben kezdtem el sportolni,vízilabdázni de abba kellett hagynom,az okok egészségügyiek,hetente 5 alkalommal 2 óra kemény edzésem volt ami most hiányzik a mindennapjaimból (a fogyás a két év alatt azért nem történt meg mert nem figyeltem eléggé az étkezésemre).Egyénileg jobban szeretek sportolni mert ha valami fontos nekem azt végig csinálom. Lehet hogy ez nem lényeges információ de gondoltam ha már ilyeneket írok akkor meg is magyarázom.
2012. jan. 12. 17:54
 3/10 A kérdező kommentje:
(legalább is az okokra célozva erre gondolok)
2012. jan. 12. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:

és most egyáltalán nem sportolhatsz, vagy csak a vízilabda ugrott? ha az utóbbi, akkor hagyd el a nasikat, a cukros, zsíros ételeket/italokat és egyél sok húst, zöldséget.

nézz körbe itt: [link] elvileg van étrend fiúknak is, itt: [link] /2011/02/07/harmadik_het_osszegzese

egyébként tök furcsa, mert az írásod alapján egyáltalán nem tűnsz 13 évesnek. elég komoly srác lehet (ez inkább dicséret mint bántás :), én 21L vagyok és neten keresztül elhitetted velem, hogy 20 körül vagy :D

2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*lehetsz


és még annyit akartam, hogy a fehérjeturmixot tudod sovány túróval helyettesíteni.

2012. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak a vízilabda ugrott
2012. jan. 12. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:

mértékkel egyél kevesebbet.

de pont olyan korban vagy, amikor tönkre tudod tenni magad egy életre, ha túl keveset eszel. ezért nem szokás gyerekek táplálkozását nagyban megváltoztatni.

mindig azzal kezdünk, hogy cukrokat, fehér lisztet elhagyjuk, viszont mehet hús, tojás, zöldség ezek helyett.

ha így nem lesz változás, akkor lehet csökkenteni lassan az adagokat. napi 5-6 étkezés alap.

2012. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm mindig akármilyen helyzetben is vagyok próbálom a legkomolyabban kifejezni magam,szerintem akkor komolyan is vesznek.
2012. jan. 12. 18:24
 9/10 anonim válasza:
szerintem taplalkozz helyesen naponta sportolhatnal egy keveset pl. futas felulesek fekvotamaszok 1vagy 2 honap es eszre fogod venni a kulombseget
2012. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kedves harmadik válaszoló második linkjével kapcsolatosan annyit,hogy nem vagyok biztos benne,hogy nekem ezt az étrendet szabad használnom kérem aki teheti olvasson bele és javítson ki,nagyon fontos lenne,hogy tudjak is valamit mielőtt belekezdek.
2012. jan. 16. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!