Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így kell értelmezni a napi...

Így kell értelmezni a napi kcal-szükséglet kalkulátort?

Figyelt kérdés

Tudjátok van az orvosi lexikonon egy olyan rész, hogy testsúly csökkentés, megtartás, növelés. Ha beírjuk az adatokat, akkor kiad egy számot. Nekem a testsúly növelésre 2435 kcal jött ki. Na szóval ez akkor úgy van, hogy egy héten keresztül kellene MINDEN NAP ennem ennyit ahhoz, hogy hízzak??


Ezt csak azért kérdezem, mert ma megettem 3000 kcal-t és (amúgy fogyni szeretnék még 10 kg-ot) és nem akarom, hogy hízzak emiatt most. Tegnap normálisan ettem már és holnap is normálisan fogok enni.


Hogy van ez?


Előre is köszi!


2012. jan. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

1 napon nem múlik semmi.

(Holnap hétvége van, én akkor fogok többet enni...)

Egy nap alatt nem lehet hízni.

2012. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem történt katasztrófa, ha átlagban a napi megtartáshoz szükséges kalória mennyiség alatt fogyasztasz, fogyni fogsz.
2012. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hízásnál és a fogyásnál is be van állítva, hogy heti hány kg (a fontot át kell állítani kg-ra) akarsz fogyni vagy hízni. Ezt neked kell beírni, ehhez kalkulálja ki a kalóriát.

És igen, a hízáshoz tartósan kell ennyit enned, a fogyáshoz meg tartósan kevesebbet.

2012. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!