Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne teljesen lapos...

Hogyan lehetne teljesen lapos hasam?

Figyelt kérdés
Elég kövér kisfiú voltam ,de nagyon sokat fogytam, most már nem lehet mondani hogy kövér vagyok,de egy kis hasam azért maradt amitől egyszerűen nem tudok megszabadulni...Az lenne a kérdésem hogy azt hogy lehetne eltüntetni,mert eléggé zavar , van olyan módszer amivel kb 4 hónap alatt teljesen lapos lesz?Ja és még valami: az arcomon van egy kis minimális zsírréteg és egy nagyon pici tokám , azokat is el kéne tüntetni valahogy:S köszönöm a válaszokat előre is.
2012. jan. 14. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Folytasd tovább a diétát és el fog tűnni. Ha van még zsírod, az azért lehet, mert még mindig többet eszel, mint amennyit felhasználsz, illetve nem megfelelő a táplálékod fehérje/zsír/szénhidrát aránya.
2012. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fogyással lehet zsírt leadni, pont.

nem fogyókúrával, fogyással.

ha alacsony testzsír a célod, akkor nagyon oda kell figyelni mit/mennyit eszel, és edzel. akár már étrendet is célszerű lenne összeállítani.

de a hasad akkor sem lesz lapos. ha gyenge a hasizmod akkor a belső szerveid kinyomják, pláne a kaja a gyomrodban.

ezért kell hasat edzeni, nem azért mert segít fogyni, hanem megerősíti a has izmait.

2012. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor van időm esténként csinálok 100 hasprést, de már arra is gondoltam hogy lehet hogy nem "szakszerűen" csinálom:S:S:S mert olyan nagyon sok látszata nincsen sajnos:S az lehet hogy még többet eszek a kelleténél de már az esti kajálásról leszoktam.
2012. jan. 14. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:

ne az esti kajálásról szokj le hanem a mértéktelen evésről. de ne feledd, neked komoly célod van, ehhez pedig lehet kevés a kis odafigyelés.

napi 100 hasprés bőven meg fogja hozni az eredményt. nyilván nem fél év/1 év alatt, de pár év alatt teljesen jó lesz. has mellé mindig edzünk hátat.

2012. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!