Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék...

Mennyi idő alatt tudnék gyorsan, látványos eredményt elérni, hány kiló mínusszal?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is pont így nézek ki alkatilag.


2012. jan. 14. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ milyen étrendet, edzéstervet követnél, mekkora izomtömeged van, mennyi idős vagy, milyen aktív voltál eddig, és nyilván nő vagy.
2012. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, 18 éves :$ és eddig semmit nem sportoltam. Arra gondoltam, hogy reggel, illetve este (az első és utolsó étkezést ilyen étrend-kiegészítő, fogyasztó italporral helyettesítem, és nem tejben, hanem vízben oldom fel. Hetente kétszer, maximum háromszor tudnék tornázni. A többi napon nem nagyon. Én egy rubint réka videóra gondoltam. A többi napon pedig talán a van 5 perced videó sorozat 1-1 elemére. Naponta kb 30 percet gyalogolok. :$

Nos az ebéd, arra gondoltam, hogy főleg húst(pulyka, hal, csirke), és tojást illetve sok sok zöldséget ennék, lehetőleg nyersen. Kevés tengeri sóval a husin.

Mivel tanulok, és sok a dolgom így egy-egy alma(esetleg szőlőcukor) mindig lenne a táskámban.

Szóval a lényeg, hogy a szénhidrátokat, cukrokat mellőzzem.


Illetve gondoltam még erre az anyagcsere diétára is:

[link]

2012. jan. 14. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy eddig nem sokat foglalkoztál a témával.

az anyagcsere diétád egyik hibája, hogy csak napi 3x ennél vele, és azt sem tudod hogy mennyit. mert nem látom azt a korlátozást, hogyha én

Reggeli: Fekete kávé (cukor és tej nélkül)

Ebéd: 2 db főtt tojás. Tetszőleges mennyiségű spenót, enyhén sózva

Vacsora: 1 nagy steak (sertés vagy pulyka, panír nélkül, grillezve), zöldsaláta tetszőleges mennyiségben

ennék egy nagy (1 kilós) steaket, esetleg 1 órán át nyammognék még többön, miért ne hízhatnék.


a másik a szőlőcukor, amire nincsen szükséged. tehát azért eszel gyümölcsöt, rizst de még húst is, hogy legyen szőlőcukor a testednek (ami amúgy fontos, mert rengeteg anyagcsere folyamatban részt vesz, de ettől még nem kell magában azt fogyasztani, tanuláshoz sem. amúgy sem lát el hosszú távon energiával).


a 3; hogy te sem írtad mennyit ennél. nyers zöldséggel és x mennyiségű kajával csak pár hónap kérdése, és fel tudnám hizlalni magam. persze nekem az az x mennyiség nagy lenne. neked az a lényeg, hogy ez egy értelmesen kis mennyiség legyen, amivel nem éhezteted ki magad, de fogysz vele. ezt bármikor meg tudod nézni, ha jó mennyiséget eszel már 1 hét alatt csökkenni fog a testtömeged. ha nem, akkor kicsit visszaveszel. sok kis étkezés, lényegében ez az egyik titok.


a mozgáshoz nincs sok szavam. nem fogom azt írni, hogy ha ennyit mozogsz akkor esélyed sincs. mert akkor bunkónak fogsz gondolni, lelombozlak, ráadásul nem is teljesen igaz.

ha neked ennyi edzést ér meg a dolog, hát úgy látszik ennyi időd van. én ezt nem tudhatom.. minden esetre az időkeretedbe én a tőled telhető legintenzívebb edzést tenném be, a hatékonyság miatt. de nagyon megfosztod magad a hosszabb edzések eredményétől. mivel pedig eddig nem sportoltál, rövid idő alatt alig ha tudsz olyan edzést csinálni, aminek értelme lenne már 5 perc vagy fél óra alatt is. tehát ilyen esetben ezért szokták a fokozatosságot ajánlani, de ha neked nincs időd, akkor ez nem megy. ez van.

2012. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!