Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 kilót hogyan fogyhatnék?

30 kilót hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

185 centi vagyok és 100 kiló :S

látom mindenki itt gyorsan akar lefogyni, de engem az idő nem igazán érdekel, nem akarok csodát, csak sovány szeretnék lenni. egy évbe is beletelhet, én ráérek xD de egyszerűen nem tudom hogyan fogjak neki :S valaki segítsen! :(

16 éves lány vagyok


2012. jan. 14. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen egy évbe beletelik.

Összetett dolog is ez és lehet lesz valaki aki belekezd és fél oldalban elmagyarázza a töredékét, de én tudok egy könyvet ami leírja a szükséges dolgokat, és ingyenes. Csak sajnos regisztárlni kell a body.builder.hu ra ,aztán az eddző válaszol rovatban letölheted (Sárga kapszula a címe).

Én pár éve foglalkozok ilyesmivel és szerintem minden bennevan ami egy szakszerű diétához kell, kivéve a kitartás mert az benned van, ha van.

Kemény dió ez de ha belegondolsz akkor ha egyszerű lenne vagy valami tablettán múlna akkor nem lenne ennyi kövér ember.

2012. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Heti 3 konditerem vagy futás vagy valami az minimum!Meg írkáld fel minden nap,h mit eszel és,h mennyi kalória.800-1000 klória egy nap akkor rendben van,ha fogyni seretnél.
2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért 100 kilósan ne fuss. Én is 16 éves voltam, mikor elhatároztam, hogy lefogyok. Bár én "csak" 95 kg voltam, ellenben 168 centihez. 28 kilót fogytam sport nélkül, majd 67-8 kilósan elkezdtem aerobik dvd-ket letölteni. Így fogytam még további 6 kilót. Most teljesen jól érzem magam, szerintem csinos vagyok.

Egyébként: sok zöldség, gyümölcs, tejtermék, felvágott, natúr joghurt, sovány túró, tojás, csirkemell, hal, teljes kiőrlésű gabona, savanyúságok. Kerüld: fehér liszt, fehér kenyér tészta, krumpli, szőlő, banán, édesség, üdítők, pékáruk, panír, rántás, zsíros-szaftos ételek. Napi kb. 1400-500 kcal, a súlyod mellé úszást vagy szobabiciklit javasolnék, vagy gyorsabb tempójú sétát.

19L

2012. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) próbálkozok :D
2012. febr. 15. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!