Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Hány kcal ez...

Sokat ettem ma? Hány kcal ez így? :S

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy rengeteget ettem ma, nem számoltam a kalóriát és most nagyon haragszom magamra :S

Ez kb mennyi kalória lehet?


kb 100-120 g gombás rizs (só, bors, vegeta)

1db rántott hagyma, szeletekre vágva, vékony panírban

1db rántott gomba

fél narancs

kevés párolt zöldség (zöldbab, zöldborsó, bébirépa, karfiol)


+2liter mentes víz


Ez kb hány kalória


2012. jan. 15. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
700... sza.rra se elég.
2012. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor még vacsizhatok is? :O
2012. jan. 15. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:

mindent ettél, csak azt nem amit kéne. Hol van a hús? Mi az a panír?? Minek kellett a panír??


Miért koplalsz? Ja, értem. Hízókúrán vagy. Bocs.

2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért ettem rántott ételeket, mert vendégségben voltam és ezt készítették. Eszem húst egyébként, csak ma így alakult. Mellesleg tornázok és futok is.
2012. jan. 15. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem a panírral van a baj, előző. Azzal a zsírral (olajjal), amit a panír magába szívott.


A kérdezőnek meg: ez egy normális fogyókúrázó ebédje, feltéve, hogy kiegészíti egy szelet csirkemellel.


Őszintén? Minden okod megvan, hogy haragudj magadra. Amit csinálsz, az merénylet magad ellen.

2012. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jah, ilyen kajálásnak előbb-utóbb (és itt hetekről meg hónapokról van szó) hízás a vége 10 emberből 9-nél.

-------- -------- --------- ------- -------------- - - - -

és igen, nem ártana vacsorázni. jóllakásig húst, nyugodtan mehet a változatosság kedvéért sok (párolt) zöldséggel -vagy nyers zöldséggel-.

és kb. ez minden. viszel be fehérjét, zsírt, szénhidrátot és vitaminokat, asszem pipáltam mindent.

2012. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ettem egy szelet natúr csirkemellet céklával. Éhes nem voltam, csak igyekeztem még enni...
2012. jan. 15. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:

fantasztikus. akkor a te kérdéseden túl vagyunk? lehet offolni?


mert akkor írom. foglalkoztat a téma, hogy emberek miért esznek keveset akkor, amikor bőség van? fogyáson túl, mert fogyni is lehet magas fordulatszámon, sok edzéssel és több kajával.

2012. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a gond a több edzéssel, hogy nincs idő rá. Munka, suli mellett szinte lehetetlen. Csak akkor megy, ha éjjel csinálom. De mivel már 4-kor kelek, így nincs más megoldás. Most nincs gond az alakommal, de ha nem figyelek oda, azonnal felkúszik néhány plusz kg.
2012. jan. 15. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:
értem. és köszi hogy válaszoltál!
2012. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!