Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nagyobb...

Mit tegyek, hogy nagyobb legyen az önuralmam?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdtem a fogyókúrát és egész héten ment is,de tegnap is,és főleg ma elcsábultam:(Most szörnyen érzem magam,és ez sajnos nagyon sokszor így van.De hétközben meg tudom állni,csak hétvégén ha még itthon is vagyok 2 napig,és anya süt-főz,ráadásul a kedvenceimet,nem megy.

Mit tegyek,hogy nagyobb legyen az önuralmam?Ti mit tesztek ilyenkor?


2012. jan. 15. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy legyen tekintettel rád, és neked készítsen diétásat. a többit meg rakja el előled, és azt a család egye meg.
2012. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elcsábulsz, valószínűleg nem is akarod erősen az egészet. Gondolj arra, hogy minden egyes félrezabálásnál távolabb kerülsz a célodtól. Összpontosíts a célodra! Egyébként anyád lehetne tekintettel rád, hogy nem direkt a kedvenceidet süti.
2012. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem vagy motivált.

pl ha versenyre kellene súlyt hoznod az eléggé motiváló.

vagy ha az életedért kellene,mert az orvos azt mondta.

akinek nincs semmi kihívás az életében,annak önfegyelme sem lesz.

meg persze egy normális étrendet könnyebb betartani,mint egy meg nem határozott ki tudja milyen lapokon nyugvó-drasztikus,divat-fogyókúrát.

2012. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!