Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súly-vészhelyzet. :' ( (...

Súly-vészhelyzet. :' ( ( Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 159 cm magas és 72 kiló, gyerekkorom óta súly problémáim vannak. Legkésőbb Júniusra szeretnék lefogyni 15-20 kilót. Mit csináljak, hogy Jojózás nélkül sikerüljön? Már voltak sikeres fogyásaim, de mindig vissza csúszott amit leadtam. ://
2012. jan. 15. 19:26
 1/9 anonim válasza:
Nincs kedved velem együtt fogyni?
2012. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de. te hány centi/kiló vagy? És mennyi idős? :)
2012. jan. 15. 19:28
 3/9 anonim válasza:
írtam privát üzenetet:) megkaptad?
2012. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ühümm. :))
2012. jan. 15. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Étrend, edzésterv, sok mozgás, és nem abbahagyni ha elérted azt ami tetszik, hanem szinten tartani, alapvetően ennyi, meg sok akaraterő hogy végig tudd csinálni. Ha komolyan gondolod privátban segítek.
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
esetleg határidők helyett ne egyél finomított lisztet, cukrozott élelmiszert. kezdetnek. és MINDEN nap menj el MOZOGNI!
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném. :) És egyébként nagyon is komolyan gondolom. Nyáron pl. mindennap futottam bicikliztem, csak zöldséget, gyümölcsöt, és fogyi kajákat ettem de nem sok kiló ment le. Mostmár tudom, hogy azért, mert nem ittam eleget. Azon próbálok javítani. Viszont felénk sok a kóbor kutya telente, így most nem tudok futni. Ráadásul a suliban is be vagyok fizetve még ebben a hónapban szóval nem tudok nagyon válogatni. A családunkból egyébként mindenki el van hízva.
2012. jan. 15. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

nem baj, onnan szép lefogyni.

suliban se a jó kajából, se a rossz minőségűből nem kell túl sokat enni.

edzeni nem csak kint lehet, kutyák közt futkosni.

ám bár sok "fogyúkúrázónak" adhatna motivációt egy eb. én mondjuk hangulat kérdése, szerintem megenném, de én nem fogyózom.

2012. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lifetilt.blog.hu
2012. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!