Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet csökkenteni a narancsbőr...

Lehet csökkenteni a narancsbőrt a combomon, anélkül, hogy fogyni akarnék?

Figyelt kérdés

Jelenleg 176/67 kg vagyok, és teljesen elégedett az alakommal. Illetve, ami azt illeti, kihoztam belőle a maximumot, eléggé körte vagyok, és a helyzetet tekintve belőttem a legjobb arányokat.

Viszont nagyon idegesít, hogy még mindig, fél év szigorú diéta után is bőven van narancsbőr a combomon. Lehet ezen segíteni anélkül, hogy kalóriadeficitet kellene alkalmaznom?

Az egészséges, napi 5x kajálás, a napi min 3 liter víz, és a heti 20-30 km futása megvan, szóval ezen felül kellene valami tanács.


2012. jan. 16. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

normális minőségű ételek?

mert ha ez sem, akkor a szike..

a különböző "kezelések" tudjuk hogy miért nem működhetnek már elvben sem, úgy hogy.. még annyi lehet mondjuk, hogy lábra rágyúrsz a futás mellett. mármint nagy ellenállású gyakorlatokkal. bár ez hivatalosan már alakítana az arányaidon, de a nagyobb izomtömeg segíthet "megtartani" a cuccokat fölötte.

2012. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ki fogom próbálni, köszönöm. bár személyi edző azt tanácsolta, hogy ne nagyon eddzek lábra, mert az amúgy is vaskosabb, régebben versenyszerűen kéziztem. de egy nagyobb comb még mindig szebb, mint egy átlag narancsbőrös nem? :)
2012. jan. 17. 00:14
 3/6 A kérdező kommentje:

ja, és a kellemetlen rész, hogy nem is oldalt van, hanem csak hátul... így ha felvennék egy miniszoknyát/fürdőruhát folyton azon jár az agyam, hogy vajon hányan kapnak hányingert mögöttem :(

mondjuk iszonyat fehér a bőröm, ha kicsit lebarnulnék, kevésbé lenne feltűnő?

2012. jan. 17. 00:16
 4/6 A kérdező kommentje:

És ezeket eszem ált. 1 nap:


reggeli: nagy marék zabpehely joghurtban/fehérjeturmixban vagy rozskifli tojással/sonkával és zöldségekkel

10órai: 1-2 gyümölcs (alma, narancs) vagy pufirizs zöldséggel és cottage cheese-zel, vagy olajos magvakból 30-50g

ebéd: csirkemell grillezve/kis olajon sütve/sütőben sütve, zöldségekből főzök mindenféle szószt, köret rizs, saláta, tk. tészta, vagy főzelék ami a saját zöldségpürével van behabarva, vagy rakott zöldségek darált pulykahússal és natúr joghurttal, vagy chilis bab darált pulykahússal, vagy gyros tál sültkrumpli nélkül.......

uzsonna: 1 cukormentes joghurt, gyümölcs, vagy magvak, vagy rántotta kis olajon pufirizzsel, zöldséggel, vagy túró és gyümölcs összeturmixolva

vacsi: ált fehérjeturmix, de ha sokáig vagyok fenn, akkor fél rozskifli felvágottal zöldséggel pluszba, vagy 1 narancs, vagy túró és gyümölcs turmixolva, vagy párolt zöldség főtt tojással, vagy saláta natúr joghurttal...


alkalomszerűen (tehát havi 2-3x) a barátaimmal/családommal kajálok, ilyenkor ügyelve a mennyiségre mást eszem (pl. 1-2 szelet pizza, 1 fagyi, vagy ha kínálnak, 1-2 kocka csoki, 1 szelet süti, stb...)


ez így jó? tudok vele súlyt tartani, de narancsbőrszempontból?

2012. jan. 17. 00:34
 5/6 Laki Andrea ***** válasza:

A narancsbőr a legnehezebb.

Kialakulni a felhalmozódott méreganyagoktól szokott, így ha a súlyoddal elégedett vagy, tehát fogyásra nincs szükség, akkor én méregtelenítést, kavitálást és bőrfeszesítést ajánlanék a problémás területen. Persze, ezt így láttatlanban megmondani nagyon nehéz, látnom kéne, mit és hogyan kell kezelni.

A kavitálás lokális zsírbontás, a rádiófrekvenciás kezelés kimondottan a bőr feszítésére szolgál. Még kombinálnám vákummal /van olyan kezelőfej/, és az már nagyon hatásos.

2012. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laki Andrea ***** válasza:

Ha megkérdőjelezed a hozzáértését egy ilyen szakembernek, az a te dolgod, valószínűleg te sem az év alkalmazottja lehetsz, máskülönben már rég tudnád, látatlanul nem ítélsz. Ha megteszed, az a te szegénységi bizonyítványod.

Elhiheted, nem adnak az emberek pénzt olyan dolgokért, aminek nincs eredménye. Ennek momentán van. Kár lenne itt vitatkoznunk, mert ezek szerint van olyan dolog, amihez nem értesz, és így a vita nem fair.

2012. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!