Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétás recept vacsorára, jó lesz?

Diétás recept vacsorára, jó lesz?

Figyelt kérdés

Üdv!


Mivel láttam, hogy sok olyan kérdés van, hogy mit egyek vacsorára, leírom én mit ettem. Ha fogyni szeretnél, életmódot válts, ne pedig éheztesd magad.


Szóval a hozzávalók:

200g fagyasztott natúr zöldségköret = 76 kcal

50g gépsonka = 48,5 kcal

30g edami sajt = 105 kcal

tengeri só = 0 kcal

Összesen: 229,5 kcal

A sajt annyira nem diétás, de nyugodtan belefér.


Kép: [link]


A sajtot a sonkába tekerve megsütöttem, valamint a zöldségeket pár percig főztem, megsóztam és kész a vacsora :) (elkészítési idő kb. 10 perc)


Jó étvágyat!


2012. jan. 19. 18:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és F/22 :)
2012. jan. 19. 18:24
 2/5 anonim ***** válasza:

A sajtot leszámítva, igen, jó vacsora.


Az én mai vacsorám: 80g sonka, jégsaláta, lenmagolajjal párolt kaliforniai paprika, mozzarella golyók, egy főtt tojás.

2012. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azt edd amit kívánsz... ha nem azt teszed szarul járhatsz a fogyi miatt 11 hónapja nincs menzim .. iylen étrenddel csesztem el ..
2012. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt is van vacsi ötlet. Esetleg a risz helyett mehet még zöldség,de a rizs is belefér.


[link]

2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nyami,ezt majd kipróbálom.:)

Nekem:popcorn,rizibizi,gyöngyhagyma.

2012. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!