Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi számít "víznek"?

Mi számít "víznek"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, tudom, hogy napi több liter víz elfogyasztása egészséges és a fogyást is elősegíti.

Én nem feltétlen fogyás céljából iszok sokat, tehát ha pl. szörppel iszom, azt a szervezetem tudja hasznosítani, mint víz? Ill. a gyümölcslevek ugyan olyan értékűek?

Most ebbe kicsit belezavarodtam, tudna valaki segíteni? :)


2012. jan. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A víz, az víz. Mi a kérdés? Akkor azt írták volna, folyadék.
2012. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Leginkább egy dihidrogén-monoxid nevezetű, halálos vegyület.
2012. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szörp és a gyümölcslevek tele vannak cukorral. Nem egészséges (fogyástól függetlenül).


Egészséges folyadék (amit "víznek" vehetünk): víz, és ízesítetlen tea.

2012. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szörp, a gyümölcslé, a kóla, a fanta, a szprájt, a céklalé, a káposztalé, a Cappy, a börn, a sör, a bor, a pálinka, ugyan tartalmaz vizet, de NEM az a VÍZ, amit a diétában iszunk. Természetesen SEMMI nem olyan értékű, mint a tiszta, friss víz. A gyümölcslevek általában cukrozottak, semmiképp nem ajánlom őket. A szörpről ne is beszéljünk.
2012. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért így kérdeztem, mert azt szerettem volna tudni, mi az, amit a szervezetem vízként hasznosít... Köszi a válaszokat.


(Nem értem miért kell a kérdésekre ilyen hangnemben válaszolni egyesektől.. :()

2012. jan. 20. 21:02
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Folyadékként a szörpöt és a gyümölcslevet is hasznosítja a szervezeted, ahogy a levest vagy a gyümölcsök folyadék tartalmát is.
2012. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!