Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem ma 2 kg csirke...

Megettem ma 2 kg csirke (felső) combot (mindennel együtt). Nagyon gáz ez most? Sokat fogok hízni tőle?

Figyelt kérdés

Nem bírtam ellenállni.

170 cm magas vagyok és 65-64 kg.

Lány vagyok és minden nap kocogok 1 órát.


Viszont megettem ma 2 kg combot és még 2 darab banánt is.


Nagyon sokat ettem?

Ez most le fog rakódni a zsírba?

Mennyi idő míg kiürül?


2012. jan. 21. 20:01
1 2
 11/14 Nesszike válasza:
Szerintem sok, de ha tényleg minden nap futsz akkor nem fog meglátszani. De azért egyszerre ennyit próbálj meg nem enni, nem tesz jót a szervezetednek sem. Ezen kívül remélem ettél mást is a nap során, mert ha nem akkor ez igen egyoldalú táplálkozás.
2012. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindennel együtt? A csontot is?
2012. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2600kcal a 2 kiló comb, gondolom a csontot nem etted meg, így kb. banánnal együtt lehet 2500-2600kcal körül.

miért is híznál? vagy jössz te is az Aczél féle egóval és majd te vagy itt a 2. legjobb, te képes vagy egy kajálás alatt hízni? hát megértem kicsit azokat akik utálnak engem a stílusom miatt, valóban idegesítő ha valaki ennyire beképzelt. nem, nem tudsz hízni 1 nap alatt. még akkor sem, ha ez a 2 kiló comb csak 1 étkezésed lenne az 5-ből. le kéne szállni a földre csillagvirág.

2012. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát legalább nem volt fehérjehiányod tegnap, mert 2 kg csirkecombban kb. 400g fehérje van, és csak 10g szénhidrát. Jobb, mintha sütiből vagy egyéb egészségtelen ételből ettél volna meg 2 kg-ot. Nem lehet egy nap alatt se hízni, se fogyni, nem fog lerakódni zsírba.Ha a mérleg többet mutat, az csak kaja meg víz lesz, zsír nem, nyugi.:)
2012. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!