Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már egyszer kérdeztem, de...

Már egyszer kérdeztem, de ujra kivancsi vagyok a velemenyetekre, ti láttok valtozast? Kép lent

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 23. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
ja
2012. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
ja ja!:)
2012. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de nekem a másodikon tetszel legjobban, mert ott a legelőnyösebb a ruhád. A kerek nyakú felsőket szerintem felejtsd el, a kivágottak sokkal-sokkal jobban állnak. De rengeteget fogytál, ügyes vagy! :)
2012. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jéééé, koszonom szepen a valaszokat, akkor megfogadom a tanacsodat és kivagott felsoket fogok hordani és kerulom a kerek nyakuakat :) amugy sincs meg vege a fogyasnak, még 15kg minimum hatra van..ha nem tobb :))
2012. jan. 23. 23:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy látszik.
2012. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is látszik. Hogy csinálod? Milyen módszer?
2012. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
koszonom :) életmodot valtottam, eldontottem, h eleg a hizasbol és csini szeretnek lenni.. elhagytam minden olyan ételt amiben liszt van, de meg a barna es teljes kiorlesu eteleket is..na de a pizzaval azert kivetelt teszek :D cukrot is elhagytam, mielott valamit megvenném alaposan elolvasom h mibol mit tartalmaz...amugy meg sok sok hust eszek, h ne h izombol fogyjak, es sk zoldseget, nagyon sok salatat mindenféle ontettel..es mandarint es gréfruitot ( tobbi gyumolcsot nemszeretem)..sportolni nem sportoltam mostanaig,mer oszinten megmondva nem birtam, kifulladtam hamar, de most igy 90kg alatt mar neki kezdek cardio edzesnek és majd meg valaminek :) amugy reggel delben es este eszem, ha kozben megeheznek akkor eszek nyugodt lelkiismerettel, de probalok 1300kcalon belul maradni..ennyi nagyjabol
2012. jan. 23. 23:49
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Csini vagy :)

szerintem is a második képen vagy a legjobb

2012. jan. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Látványos fogyás!Nagyon gratulálok hozzá!Ügyes vagy!Csak így tovább!
2012. jan. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

A sport nagyon fontos.Elkezdeni lesz nehéz,de utána hiányozni fog,ha egy alkalmat is kihagysz.A salátát próbáld meg öntet nélkül enni,vagy legalább joghurtból és egy kis fűszerből csináld.Teljes kiőrlésű lisztből készült kenyeret és barna rízst ehetsz módjával,ezt nem kell teljesen elhagyni.

Ügyes vagy,kitartást a fogyozáshoz.

2012. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!