Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincs semmi...

Csak szerintem nincs semmi hatása ha ma mondjuk megeszek egy csomag csokis zabfalatok kekszet de emellett sportolok normálisan étkezem és a következő két hónapban 95% biztos hogy nem csinálok ilyet? :D

Figyelt kérdés
csak úgy kíváncsiságból kérdezem mert párszor már idiótának lettem titulálva ez a felfogásom miatt...:D
2012. jan. 26. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
elírtam : sportolok normálisan és normálisan étkezem is
2012. jan. 26. 16:00
 2/5 anonim válasza:
Semmi bajod nem lessz....
2012. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivan?
2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megettem egyszer egy egész csomag csokis zabfalatokat, mert más kajám nem volt és rohadt éhes voltam. De még mennyire lett hatása, egész este fájt a hasam, azóta rá se bírok nézni, pedig imádtam előtte.

Mondjuk gondolom nem erre vagy kíváncsi, hízni ennyitől tuti nem fogsz. :D

2012. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én minden nap eszek édességet,mellette napi egy órát sportolok és még fogyok is.

Persze nem egy csomag kekszet eszek meg,de ritkán ez is belefér,nem kell szívbajosnak lenni. Ha mindig megvonja szigoruan az ember magától az édességet,akkor annak baromi nagy zabálás a vége pár nap vagy hét után

2012. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!