Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire jó a fehérjeszelet?...

Mire jó a fehérjeszelet? Annyian eszik. Ha mindennap betolnék egyet mire lenne jó? Lány vok

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogyha nem ettél elég fehérjét, akkor tudod vele pótolni könnyen és gyorsan. Meg arra, hogy ha már édességet eszel legyen benne valami tápanyag is. Egy átgondolatlan étrend mellet nem vagy vele előrébb.
2012. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És,ha súlytartó vagyok?tehát odafigyelek az étkezésemre és mozgok is napi szinten?Futás,taposógép,edzés hasra-karra stb
2012. jan. 27. 07:27
 3/7 anonim ***** válasza:

ha TUDOD hogy mekkora mennyiségű fehérjét akarsz megenni DE nem eszel éppen annyi húst, állatot amivel ezt fedezed, akkor hozzá csapsz egy prot.szeletet/turmixot.

ha azt sem tudod mennyi fehérjét eszel, akkor elvben teszel vele egy szívességet a testednek, erre jó.

2012. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...Még egy kérdés:Hol tudok ilyet venni?Ill ami pl a dmbe van az jó?
2012. jan. 27. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vettem már többfélét, de nem tartom vmi értelmes dolognak, több benne a ch, mint a fehérje...

Akkor már inkább fehérjeturmix, annak több értelme van.

2012. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fogyókúra témán belül:

egy részt, valóban fölöslegesen sok szénhidrát van benne. oké, végül is desszert. meg oké, edzés utánra kell energia.

én konditeremben vennék. ott valószínűleg olyan van, amire kereslet is van, tehát talán nem kur.vasz.ar.

vagy tápkieg boltban, ott is esélyes hogy normálisat találsz.

de nézd meg a tápanyag tartalmat. ha pedig neked a fehérjét kéne pótolni fogyáshoz (fogyókúra topik) az étkezéseidben, akkor inkább turmix. abban nincs fölös zsír, cukor, lényegében csak a fehérje, ha nem eszel elég húst, akkor segít a testedet, az izmaidat ellátni.

2012. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És azt hol?s milyen árban vannak?
2012. jan. 27. 12:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!