Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol a...

Xaba89 kérdése:

Mi a velemenyetek errol a dietas modszerrol?

Figyelt kérdés

Tehat 1 hetes kaposzta leves dieta utan elkezdenem a kovetkezo etrendet rendszeres mozgassal:

Reggeli: 1 piritos egy csesze tejjel vagy tojassal

Uzsonna: 1 alma vagy vlmi mas gyumolcs

Ebed: egy tanyer akarmilyen leves

Ebed utan 2,3 orara 200 gram rizs vagy krumpli egy kozepes rantott csirke mellel vagy 1 kozepes meretu csirkecombbal.

Vacsora: egy csesze tea es egy grapfruit.

Ez a dieta hatasos lenne 8 kilo megszabadulasahoz 2 honap alatt? egyebbkent 22 eves ferfi vagyok 183 cm es 94 kg


2012. jan. 28. 12:37
 1/2 anonim válasza:
Szia!Én lehet hogy a káposztalevest kihagynám,igaz én is próbáltam...Annyit változtatnék a menün hogy 12 óra után már gyümölcsöt nem ennék mert állítólag délig érdemes és utána csak ott erjed a kaján.A másik meg az hogy ha próbálod segíteni a szervezetedet olyan szétválasztós diéta félével akkor gyorsabb a fogyás.Tehát nem kell többfélét emésztgetnie.Az nem azt jelenti hogy az egyik nap csak szénhidrát a másik nap keményítők csak annyi hogy az étkezések között teljen el minimum 3 óra!Többször kevesebb étel.Meglesz az eredménye.Sok sikert
2012. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8 kiló zsír leadásához profi személyre szabott étrend és edzés kell, ha 8 hét alatt akarod.

káposzta leves diéta.. na ezért emelem ki külön, hogy profi étrend kellene. mert aki káposztás diétát csinál, az a teste igényeivel biztos nincs tisztában, úgy meg mihez alapozza a fogyást? a semmihez.

2012. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!