Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kalóriaszámolás...

Hogyan lehet kalóriaszámolás nélkül "élni"?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm
2012. jan. 28. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pontosan mi a problémád? fejtsd ki bővebben. előre is köszönjük :)
2012. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
régen diétáztam és elkezdtem számolgatni meg méregetni. most már hogy sikerült le szeretnék szokni róla, csak már annyira megszoktam hogy tudom pontosan mennyit eszek, hogy félek, újra feljönnek rám a kilók. Tehát igazából egy másfajta "mértéktartási" módszerre lennék kiváncsi. köszönöm
2012. jan. 28. 19:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Iciripiciri tányérka. (Nem a levegőbe beszélek, én is számoltam kalóriát.)
2012. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen. Most már van ill. kell lennie annyi rutinodnak, szemmértékednek, hogy elhagyhatod a méregetést a számlálást. Ha mégsem vagy benne biztos, cseréld le a nagy tányérokat kisebbre, mert ha kicsivel többet szedsz, még mindig nem éri el azt a kritikus szintet, amit egy igazi, nagy mély/lapos tányér jelent. Én így csináltam, amíg erre szükség volt.
2012. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kékvirág10 válasza:
79%
Szerintem elég könnyen, megeszed ami jól esik, de mértekkel.:) Én inkább azt kérdezném: hogy lehet úgy élni, hogy minden elfogyasztott falatot kiszámolsz? Mivel ez a fogyókúrás topik gondolom akad némi plusz felesleg amitől szívesen megszabadulnál. Azt javaslom a kalória számolás helyett inkább keress fel egy dietetikust vagy még jobb egy obezitológust aki rendesen beállítja, hogy mikor milyen ételeket ehetsz.
2012. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl a dietetikus mondta a kalóriaszámlálást.
2012. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) nincs most rajtam felesleg sőt még jöhetne rám. de egyszer már megtapasztaltam milyen érzés és elég volt(folyamatos szivatások stb).
2012. jan. 28. 19:41
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
teremts magadnak sulyosabb problemakat, es maris kettef*sod a kaloriakat. az idegeskedes raadasul fogyaszt :P
2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nem tudnék így élni. Amikor éhes vagyok, eszek azt, amihez kedvem van. Hetente 1-2 × vacsorázom csak. Egy picit nagy a seggem, ha rendszeresen mozognék, az is lemenne róla. 17/F
2012. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én gyümölcs és zöldségevő vagyok, szénhidrátot alig viszek be, szóval felesleges lenne számolgatni.
2012. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!