Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt ez mára? Annyira...

Jó volt ez mára? Annyira jóllakottan érzem magam :/

Figyelt kérdés

Reggeli 4 tojásfehérje 1 sárgája omlettként megsütve pici olivaolajon, 1 cs.mellsonka

Tízórai:3 kiwi

Ebéd:240g főttkrupli és 200g párolt cs.mell

Uzsonna:200g ivós joghurt ebben 142Kcal volt.

Vacsi még most lesz 6 után, 4szelet puffasztott rizs.

Tornáztam ma 20 percet.

Nem vagyok éhes,ilyenkor kezdek abba esni hogy még kevesebbet egyek pedig tudom hogy nem az éhezésől fogyok.Ugye nem volt sok mára.

A kalóriát számolom,összesen az egésznapi 896Kcal.

Szerintetek??Ha véletlenül az mondjátok hogy kevés,akkor miért nem vagyok éhes???


2012. jan. 29. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok éhes,ilyenkor kezdek abba esni hogy még kevesebbet egyek "


szerinted az életbenmaradásodhoz úgy kb. mennyi energia kell egy nap?


nem mi mondjuk hogy kevés, mi nem számoltuk ki az emberi test energia fogyasztását, a szakirodalom és a mérési eredmények mondják hogy kevés!

mi csak közöljük ezeket a tényeket veled.


és miért nem vagy éhes? azért amiért én. mert okos vagy, és nem az éhségre figyelsz. én például egy 394 fényévvel ARRÁBB lévő szikladarab pályáját számolgatom most gépelés közben is, hát persze hogy nincs időm éhség érzetre. de attól még eszem, mert megpusztulok mielőtt az a nyamvadt kő belekerülne a legközelebbi bolygó gravitációs terébe...

:D

2012. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne figyelj Aczélra, ő zen buddhista!


Azt mondják egyszer élve eltemették két hétre, miközben a lét elviselhetetlen könnyűségén meditált. Amikor kinyitották a kriptát, észre sem vette az idő múlását.


Kajád szerintem egész jó volt, bár a 4 üres puffasztott rizs elég hardcore lenne még a Tótdaninak is. Azért az ivójoghurt helyett beférhetett volna még egy csirkemell-pároltzöldség kombó is. Ahogy vacsira is elférne még a pufik mellé egy tonhalkonzerv.

2012. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:D


és igen, valami ilyesmi, minimum. a kaja részére. bár így is kur.vakevés határán lenne még.

2012. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!