Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyers répa fogyaszt ha...

A nyers répa fogyaszt ha naponta esszük?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy érted, ha sokat eszel akkor éhen halsz-e tőle?
2012. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Javítja az agyműködésedet, ami amúgy rád fér.


Ami fogyaszt, az a 12-14 óra kényszermunka napi egy étkezéssel, valamint az áttétes rák.

2012. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egész nap nem eszel mást akkor biztos.
2012. jan. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aczél, marha vicces vagy...


1. fogyaszt, ha a tányérodon egy ötödnyi/negyednyi rész a (barna) rizs, és a maradék köret nyers répa/paprika/paradicsom, stb.

2. 39 kcal/100 gramm. A borsónál, kukoricánál sokkalta jobb választás, mert ezeknek magasabb a kcal tartalmuk.

3. Rengeteg fontos vitamin van benne. Az a-vitamin előanyaga, a béta-karotin is benne van, ami főzéssel részben elveszik. (jó látásért, bőr egészségéért felel)

4. nagy a rosttartalma, így előbb lesz teltségérzeted.

5. nem fogyaszt, ha zsíros pörkölthöz és szalonnához eszed. fogyaszt, ha párolt husival eszed.


minden attól függ, mihez eszed. :)

2012. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudok egyetérteni.

ha én vicces vagyok, akkor a Kérdező mi? rá már nem találnánk szavakat.


plusz, részben baromságot írsz. asszem az 1. pont, ahol összeírtál egy jó kis köretet. ennek alapján egy pohár víz is fogyaszt, az egész pontosan 0 kalóriás.

a másik, hogy ha én 2 darab répát eszem körítésnek, minden rizs vagy plusz CH nélkül, a napi 1,5 kiló tokaszalonnához, azért elhiszed hogy az még rajtam is meglátszana?

2012. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. pontban ezt ugyan megcáfolod. jó, írtál 1 kritériumot (zsíros húsok). de akkor is megnézem, hogy fog fogyni napi 1,5 kiló párolt hússal. de felőlem 2 kiló is lehet, ahogy extrémebb.


amúgy ez a zsír kerülés is oltári nagy baromság. miért pont a zsírt kerülje? szerintem meg kerülje a szénhidrátokat. legalább ennyi erővel. ugyanis zsíroknak mégis nagyobb építő szerepe van a testünkben, mint a szénhidrátoknak, amik fehérjéből is kinyerhetők.

2012. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aczél, sem a barna rizs, sem a répa nem 0 kalóriás, ezt a baromságot honnét szoptad?!?!?!?!


Egyébként semmi nem fogyaszt, amit megezsünk. Viszont ha pl. csoki helyett eszed, akkor nyilván jobb esélyekkel fogysz egy egészséges étrend mellett...

2012. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!