Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan aki kipróbálta már...

Van olyan aki kipróbálta már ezeket a Norbis videókat, étrendeket stb-t és használt is?!

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ? Sokat segített?
2012. jan. 29. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy barátom majdnem minden plussz súlytól megszabadult azzal, hogy futártól speckó, Norbis kaját rendelt. Mozgott is mellette, de nem annyit, hogy attól fogyott volna le. (Én hülyének néztem, amikor azt mondta, hogy azzal fog lefogyni.)

Viszonylag gyorsan, az ígért időn belül sikerült neki és gyökeresen megváltozott az élete: fiatal még és szerintem végre a megérdemelt, normális életet élheti. Egész gyerekkorában cikizték a súlya miatt és végre nincs megbélyegezve, tud csajozni és többen veszik észre, hogy jóképű, megjegyzem, szerintem a súlyfeleslege mellett is szép arca volt :).

Persze a fogyókúrában mindenkinek más jön be. Remélem, ha belefogsz, Te is sikerrel jársz! Sok kitartást hozzá!

2012. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

van akinek "bejött".

de ha nem tart kalóriadeficitet, akkor nem lesz semmi fogyás belőle.


a videókkal (mozgás) is mérlegelni kell. mozgás a fa.szverés is, de nem biztos hogy a mi testünk ilyen alacsony intenzitású kis himbilimbi sza.rokat igényel az egészséges működéshez.

2012. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!