Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol találok a neten fogyókúrás...

Hol találok a neten fogyókúrás, változatos, egész napos étrendet?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami csirkét, halat is tartalmaz ebédre, és minden nap más és más, változatos étrendet ír le. Én nem akarok ugyanis semmilyen csodaszertől fogyni, hanem keményen edzeni (napi 70 km kerékpározás), és e mellett egy diétás étrendet tartani, hogy a 10-12 kg feleslegem mielőbb eltűnjön. Köszönöm segítségeteket előre is.
2012. jan. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


csirkét és halat is tartalmaz.. basszus, jó hogy a különböző fűszerezéseket nem határozod meg a kérdésedben.

olyan húst veszel bele és úgy készíted el ahogy akarod, hát honnan tudja valaki Te milyen halat, milyen fűszerezést szeretsz.. :)

2012. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellemes izomfogyasztó diéta lesz.
2012. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

biciklistáknak is van izomzatuk. ha tudják hogy egyenek, hogyan pótoljanak tápanyagot.. akkor nincs azért para.

szerintem.

2012. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70 km minden nap az kőkemény. 10 kg felesleghez sztem nem kell ilyen barom módra nekiesni mint süket a csengőnek. Persze ha elhivatott biciklista vagy, 10-20 év tekerős múlttal, én kérek elnézést.
2012. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
shapeshifter.blog.hu
2012. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!