Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ennyit fogyni 5 nap...

Normális ennyit fogyni 5 nap alatt?

Figyelt kérdés
110 kgról indultam múlthéten csütörtökön. Ma mikor mértem magam, 103 voltam, ezt úgy, hogy tegnap még 105nél kóstált. Lehet valami bajom tőle?
2012. jan. 30. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni. 4 liter víz, 3 kiló izom meg fél kiló zsír, a többi meg salak. Bajod majd később lesz.
2012. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, elmegy, de 1 hónap múlva már az a normális, ha heti max. 1kg lemegy. Ne koplalj, és mozogj mindig.
2012. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az izmot akkor is lebontja a szervezetem, ha napi 40 percet tornázok (hasizom, vádli, fenék, comb erősítő gyakorlatok) és egy órát kocogok?
2012. jan. 30. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:

A mozgás ELŐSEGÍTI, hogy ne az izmot bontsa le a szervezted, és NEM MEGAKADÁLYOZZA. Az csak egy kis plusz.

Az izmod akkor nem fog lebomlani, ha nem koplalsz, és megfelelő mennyiségű fehérjét viszel be.

2012. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mit ettél egész nap?
2012. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10 dkg csirkmell sonka, négy szelet kétszersült, egy narancs, három szál ropi. A sonka a fehérje miatt, a kétszersült a szénhidrát miatt, a narancs a vitaminok, és a rostok miatt sokáig eltelít, így nincs éhségérzet.
2012. jan. 30. 21:31
 7/8 A kérdező kommentje:
A ropi meg azért, mert kínáltak, és mert szeretem.
2012. jan. 30. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

10dkg sonkában egy csecsemő napi fehérjeszükséglete van meg kb, és annyira feldolgozott, hogy a meglévő fehérje is lényegtelenné válik. Helyette ehettél volna mondjuk fél kiló szárnyas, vagy akármilyen fehérhúst. Abban megvan majdnem egy 100kg-os ember fehérjeszükséglete egy napra, ráadásul nem is hízlal.


A kétszersült a tipikus sz@r szénhidrát, semmi tápanyag nincs benne, amire szükséged lenne, cserébe hízlal.


Egy darab narancsban megint egy csecsemő vitaminszükséglete van meg. Ja, nem, mert az egy napi anyatej adagja többet tartalmaz :D A mai vegyszeres gyümölcsök sz@rok, kész. Ennyi. A fruktóztartalmuk cserébe hízlal.


Ilyen kevés kalória bevitele miatt azért fogytál annyit, mert nem adtad meg a megfelelő tápanyagot a szervezetednek. Sikeresen leadtál 5kg-ot az izomzatodból, gratulálok! Én mint testépítő, 4-5 hónap alatt szedek fel annyit. A mozgás ennyi kaja mellett csak ront a helyzeteden, mégjobban le fog épülni az izmod. Javaslom, hogy tartsd be a fehérjeadagot, MINIMUM fél kiló fehér hús naponta(ha súlyzóval edzenél, kétszer ennyi kellene), és a vitaminforrásaid inkább zöldségekből, és multivitaminokból(nem bolti) származzanak, a szénhidrátbevitel pedig rizsből, teljes kiőrl. kenyérből, ilyesmiből. Emellé az étkezés mellé pedig ELENGEDHETETLEN(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) a futás, vagy minimum 40 perces kardió edzés. A legjobb, ha minden másnap csinálod, de NE minden nap.

2012. jún. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!