Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve velem...

Kinek lenne kedve velem tartani? 10-15 kilot szeretnék fogyni napi szinten tartanánk a kapcsolatot leirnánk hogy aznap mit ettünk stb, egymást támogatva ezzel könnyebben menne 25/L

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csatlakozom!Már 8.napja csinálom,2 kg lement de még 13 kell.Szívesen megosztok mindent,és én is várok tanácsokat :)

17l

2012. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na az jo :)énis már egy éve kb elkeztem lemet 18 kilo,de sajnos az7 utobbi 2 honapba elhanyagoltam és feljött pár kilo.most ujra szeretném kezdeni :)de hol tartsuk a kapcsolatot?msn,vagy facebok?nekem bármejk jo
2012. jan. 30. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék, nekem kb. 5 kg kellene h lemenjen. Nekem Facebook lenne jó, msn-t nem használok már jó ideje.
2012. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem lenne. 10kg-t szeretnék leadni. Szerintem e-mailben lenne a legjobb.
2012. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem msn.en lenne jobb.De fészen is fenn szoktam lenni.Írd meg privibe az msn címed és felveszlek.

Első voltam :)

2012. jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én fogytam elég sokat egy félév alatt,de most még szeretnék.Facen jó lenne,ha neked is.irj Privit
2012. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)még várom a további jelentkezőket :)
2012. jan. 31. 08:44
 8/9 anonim válasza:
Én is szeretnék csatlakozni, vagyis, még meglátom.. Mert sajnos eléggé finnyás vagyok :( Úgyhogy szerintem figyelem ti mit esztek aztán merítek ötletet.. :D Amúgy 15 kg-t szeretnék fogyni.
2012. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok én is csatlakozhatok????
2012. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!