Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon sokat ettem ma? Tudom...

Nagyon sokat ettem ma? Tudom hosszútávon nem jó ez így. Tanácsokat légyszi!

Figyelt kérdés
59 kilóról lefogytam 54re, és nagyon örültem, de mostanában nem tudok mértéket tartani. Gondolom kiéhezett a szervezetem ,de nem szeretném visszaszedni a kilókat. Amiket ma ettem: kb 15 pogácsa, 2 alma, 2 tál cukorborsó főzelék, 1 pizzás korong, vanilia puding kekszel. Tudom, hogy sok és bűntudatom is van miatta, de mit tehetnék?
2012. jan. 30. 21:31
 1/2 anonim válasza:

Na figyelj...a legfontosabb:

1.Reggeli,ebéd bőséges,vacsora szegényes.

2.Próbálj meg délután 5 óra előtt vacsorázni.

3.Emiatt ne legyen bűntudatod,mert ettől még nem fogsz meghízni!

Én mondjuk mindig 5 órakor vacsorázom,még akkor sem eszem,ha pl éjfélig fent vagyok.

Amúgy hány éves vagy?Mert ha 18.éves nem vagy még,akkor jobban teszed,ha nem fogyózol,mert még fejlődésben vagy,és majd leszel még vékonyabb is!....

2012. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen 18 múltam és megpróbálok odafigyelni amiket írtál. 6 után már én sem szoktam enni, és igen, muszáj lesz abbahagynom a fogyókúrás dolgot, mert nem szeretnék visszahízni. Inkább eszek rendesen, csak mértékkel. Amúgy reggel mikor ráálltam a mérlegre 56 kiló voltam 2 nappal előtte csak 54. :/ Még 1x köszi a tanácsokat!
2012. jan. 31. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!