Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Orvos vagy Házi...

Mit tegyek? Orvos vagy Házi módon is meg javulhatok?

Figyelt kérdés
Másfél évvel ezelőtt 90 kg voltam és nagyon le szeretem fogyni nem vagyok rá büszke de nem lusta természetű lány vagyok sajnos. Elkezdtem szedni egy kapszulát mindenkinek azt beszéltembe attól fogytam le de tudom hogy nem 1 éve bulimiás vagyok eddig nem hittem senkinek hogy bármi bajom lesz de mostanában nagyon sokszor érzem rosszul vagyok fáj mindenem és még jobban fáradékonyabb lettem. Nem birok ki gyógyulni belőle. Most pár napja nem akarom hánytatni magam próbálom vissza tartani magamba de má nem megy attól félek ha nem hányok akkor vissza hízok és mindenki megint sértegetni fog.
2012. jan. 31. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

persze hogy orvos!

de ha pesti vagy, akkor természetesen tudok ajánlani sokkal megbízhatóbb segítséget is.

2012. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Mindenképpen fogadj szót Aczélnak, és kérj segítséget. Látod, hogy házilag nem megy, és hogy a makacsságod mibe sodort eddig is.
2012. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy Orvos kellene de nem megy eddig senkinek se szóltam anyukámnak se merem elmondani de má sejti hogy nincs rendbe valami. Nógrád megyében lakom. És akiknek eddig el mondtam nagyon meg ijesztettek hogy Elvisznek Balsa-gyarmatra és ott fognak bent. Ha tudnám h nem hízok vissza nyugodtabb lennék de nagyon félek ettől sokszor bántottak és nem szeretném még egyszer át élni pedig akkor sokkal jobban éreztem magam. Így is jó csak most azon izgulok mikor hízok vissza :S :(
2012. febr. 1. 09:21
 4/7 anonim ***** válasza:

ha az én, vagy a mesterem kezelését kapnád (ez lett volna a fővárosi megoldás)


először is megtanulnál bizonyos alapokat, mikor hízol, milyen életmód és táplálkozás mellett nem hízol.


önbecsülést, egészséges egót ami nem törik össze, és elfogadást. az idióták elfogadását is megtanulnád ahelyett, hogy a lelkedre veszed a bőgésüket.


alkalmazott harctudást. hogy soha nem kelljen attól félned hogy szavakkal vagy tettel bántanak, vagy elintézed a saját módodon.. de mindenesetre nem lelki sérülést élnél meg.


na, kb. egy ilyen életre nevelésre lenne szükséged, amit garantálok hogy egy "Orvos" sem adhat meg, de azért kezdetnek megtennék.

egyébként nem értem miért félsz.. hogy hova visznek, mi történik.. miért nem sz.arod le? újabban az a divat, hogy haláltáborokba visznek ember milliókat, ne mondd már hogy neked van félnivalód egy átlagos nap. ilyen történelmi háttérrel már a legkeményebb ember lehetnél, aki nem ismeri a félelmet, mert tudja hogy milyen volt akkor a világ amikor volt ok tartani valamitől. most neked mi a legnagyobb problémád? az egészséged, és hogy ebben segítsen valaki.. hát kur.vára nincs izgulni valód, csak ki kell nyújtanod a kezed segítségért.

2012. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. De először elmondom a családomnak és utána meg majd több segítség lesz.
2012. febr. 1. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek... velem is ez van, hogy addig addig hánytattam magam míg végül nem bírtam/bírok leállni vele... Én kollégiumba költözök, és ott megpróbálom egyedül megoldani, és majd meglátjuk mi lesz... szerintem nagyon nagy akarat erőd van, ha elmered mondani a szüleidnek! :D én biztos belehalnék... sok sikert kívánok neked mindenhez, ha gondolod írj, hogy mik történtek! :D kiváncsi lennék...
2012. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kell tom de még nem ment :( úgy se hinnék el tuti azt hinnék ki találtam :S
2012. febr. 5. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!