Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így sok lenne?

Ez így sok lenne?

Figyelt kérdés
Április óta fogyókúrázom, fogytam 31 kg-t, elértem az első célom, a 65 kg-t. Még van 6-7 kg felesleg rajtam, de nagyon örülök az eredménynek. Április óta nem ettem édességet, semmi fehér kenyeret, lisztet, tésztát, ilyeneket. Arra gondoltam, vasárnap ünnepelnék, megengedem magamnak. Az sok lenne, ha reggel ennél almát, aztán rendelnék egy pizzát, elosztanám 4 felé, ami 4 étkezést jelentene. Sok lenne nagyon? Ja, este lenne egy egy órás aerobic edzésem. Köszi előre is!
2012. febr. 1. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok:)

Nem,egy naptól még senki nem hízott el, de reggel inkább főtt tojást egyél.

2012. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok, másodszor is, ha úgy érzed, ezzel ünnepelhetsz, nyugodtan megteheted. Semmi bajod nem lesz tőle.
2012. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szép eredmény, gratulálok

amúgy miért nem csinálsz te magad? nem kell hanyagolnod amúgy továbbra sem, én nem bírnám 1 évig pizza nélkül

tk liszt, paradicsomos-oregánós alap, majd rá kukorica, sonka, főtt vrsili, tarja, főtt hús, hagyma, paradicsom, gomba, brokkoli, ananász, reszelt pizza mozzarella light sajt majd rá gomba, paradicsom, hagymakarika, olivabogyó

nyammi:)

2012. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2012. febr. 2. 19:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!