Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a "LEGFOGYASZTÓBB LISZT"?

Melyik a "LEGFOGYASZTÓBB LISZT"?

Figyelt kérdés
Kókuszliszt, szőlőmagliszt, tökmagliszt, vagy a sima teljes kiőrlésű, vagy a barna?? Annyiféle van. Melyik a legjobb fogyáshoz? Hátha valaki tájékozottabb, mint én. ELőre is köszönöm!
2012. febr. 1. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Az, amit nem esznek meg.
2012. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ott a pont!:)


És azon kívül??:)

2012. febr. 1. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Norbiliszt? kevesebb CH, de csillagászati ár. érdemes az összetevő-lista alapján otthon összeállítani egy hasonló lisztkeveréket.
2012. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Graham-ben 60 ch, de (ôrölt) zabpehellyel is helyettesítheted a lisztet, ez 58 ch.

Finomlisztben ha jól tudom, 73 ch...

2012. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De nemcsak a ch fontos, hanem a kcal is... Az meg nagyjából ugyanannyi az összesben.

Én teljes kiőrl. használok, élettanilag az jó, amúgy meg keveset használok. Alapból kerülöm főzéskor a lisztes dolgokat, csak kenyeret meg tésztát eszem. Pl. a főzeléket nem lisztezem agyon, nem sütök stb. 2 liter főzelékbe 2 kanál liszt meg nem sok, hiszem nem eszem meg egyszerre az egészet egyedül.

2012. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

basszus..

annyit eszem, hogy a testsúlyom kontroll alatt legyen. ezt a legdrágább liszt sem tudja helyettem megcsinálni.

hallisztet egyébként nem vesszük bele a lehetőségekbe?

2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a diétám alatt durum lisztet használtam vagy graham lisztet használtam.

A muffinba rozs és durum lisztet kevertem isteni illata volt.

2012. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egy liszt leginkább szénhidrátból áll, a többi rész (fehérje, zsír) ugyanannyi, nem gondoltam, hogy fennakadást okoz, és azt hittem, ezek függvényében evidens, hogy kevesebb ch az kevesebb kcal (nem sokkal, és nem annyin múlik, de kevesebb.)

Mellesleg meg a graham liszt meg a tk. liszt ugyanaz (így ugyebár élettanilag sincs eltérés), csak elôbbi durvábbra van ôrölve ...

22:23

2012. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Javítom, a többi rész majdnem u.annyi (f 12-13, zs 1,1-1,8), nehogy félreérthetô hülyeségeket írjak már...:X
2012. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!