Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan merítetek erőt a...

Honnan merítetek erőt a fogyóhoz? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, mozgás meg minden, ha egy luxusszigeten lennék és egész nap a tengerben úszhatnék, egy csipet gondom sem lenne a fogyással, de hát a szürke mindennapokban nem ilyen egyszerű a dolog.


Gyógyszer miatt híztam, mozogni nincs elég időm mert nagyon fontos, hogy bekerüljek egy egyetemre és rengeteget tanulok - azért próbálok időt szakítani rá.


De vannak azok a bizonyos stresszes, vagy unalmas napok, amikor jön a falás, és ész nélkül zabálok.

Akkor is, ha már 3 kiló leolvadt...



Teljesen kivagyok, nem férek bele a ruháimba, kérlek adjatok valami jó tippet, mivel motiválhatnám magam???


Már nem hoz lázba, hogy hú megforduljanak utánam a fiúk, de azért eléggé zavar ez az állapot...:(


2012. febr. 2. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor jön a stressz,akkor húzd el a segged a konditerembe és fuss a futópadon.Utána garantáltan nem leszel éhes:)))
2012. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
önuralom! Én nyáron álltam neki fogyózni mielőtt egyetemre mentem volna, 97 kilóról fogytam 81 kilóra! 1 hónapon keresztül minden reggel 4-től fél 6-ig futottam, edzettem, nem volt egy könnyű dolog de nagyon megérte. Azóta nemis híztam vissza semmit, pedig most semmit se csinálok, max annyit h. nem tömöm a fejem éjjelente!
2012. febr. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van. Vizsgaidőszakban én is állandóan kajálok, csak tanulni ne kelljen. Aztán tavaly szerezte kondibérletet és a mozgás hihetetlenül kikapcsol. Keress magad mellé barátot, barátnőd és még gyorsabban elrepül majd az idő miközben izzasztod magad! hajrá! ;)
2012. febr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *gin* ***** válasza:

pl. tőle: [link]


arra gondoltam (10 kilóval régebben), hogy ha vékonyabb leszek, akkor végre nem azokat a ruhákat fogom megvenni, amikbe beleférek, hanem amik igazán jól állnak nekem (meg amit ki tudok fizetni - részletkérdés:D).

meg arra, hogy milyen lenne, ha 2012 nyarán nem kéne törölközőbe tekert múmiaként csoszognom a medencék közt.

2012. febr. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak írnám,hogy az a lány ha ennyit fogyott volna a böre nem így nézne ki!!!!

Feltünöen szép sima barna böre van......

2012. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, majd ha fontos lesz, akkor oda fogsz figyelni rá, hidd el.

amíg az egyetem fontosabb, plusz önuralmat sem tanúsítasz, nincs semmi gond, csak sza.rsz az egészségedre. nehogy azt hidd, hogy más nincs így ezzel! aki ezt kritizálni merészeli, annak nyomd nyugodtan az arcát egy forró főzőlapra. mert egy (mondjuk te nem vagy felnőtt..) felnőtt ember döntését nem kritizáljuk.


viszont az a legfontosabb, hogy te elfogadd azt a tényt, hogy sz.arsz az egészségedre, a ruháidra, kinézetedre stb. ha ezt elfogadod, akkor legalább lelki gondjaid nem lesznek, ez nagyon fontos.


egyéb megközelítésből az egyetemen csak sz.opni fogsz, viszont az egészséged a javadra válna. hát ez van, 18 évesen ezt még nem látja át az ember :D

én azért szerencsére már akkoriban is sejtettem ezt, és edzettem mint güzü.

2012. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *gin* ***** válasza:
7.07: egyrészt ducin nem láttad a bőrét, lehet akkor is szép és sima volt, mert mondjuk még nincs 18 sem. másrészt meg nem kell egyből trükköt keresni abban, amire tudod, hogy te nem vagy képes, csak hogy jobban érezd magad.
2012. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!