Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha valaki...

Mi történik akkor ha valaki fogyókúrázik/zott és EGY HÉTIG sokat eszik, de persze azért figyel hogy ne annyira sokat, csak amit megkíván azt megeszi, és utána vissza áll a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
hízhat tőle? ha igen, mennyit?
2012. febr. 3. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi.


De én eleve nem értem a kérdést.

Tegyük fel, hogy lefogytál annyit, amennyit akartál. Ezután megeszed, amit megkívánsz, de nem olyan sokat. Akkor is hízni fogsz?

Ha igen, akkor minek fogyózol? Tiszta időpocsékolás.

2012. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem híztam, de én több mint egy hétig csináltam. Nagyon sokáig maradtam annyi kilo, ehettem bármit.
2012. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem bírod ki,hogy csak egy hétig eszel sokat
2012. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek így semmi értelme.


Koplalós diéta után 1 hét alatt lazán vissza lehet szedni a leadott súlyt.

2012. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én koplalós diétán voltam, 5 napig zabáltam, rám jött a roham. Nem híztam vissza 1 kg-t sem, sőt, begyorsult az anyagcserém, ledobtam még 1,5 kg-t. Ez annyira motivált, hogy megmakacsoltam magam, tettem magasról a falásrohamra, és tovább fogyókúráztam. Utána fogytam még 3 kg-t.

19L

2012. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!