Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha én most életmódot váltok...

Ha én most életmódot váltok egésségesn akarok táplálkozni meg edzenék is mellette mivel fogyni szeretnék akkor a cukrot mivel pótolja? Méz édesítőszer nádcukor juhar szirup? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:28
 1/8 anonim válasza:
édesítőszer
2012. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

pontosan mit kell pótolni a cukron?

feltehetően nincs olyan szokásod, hogy 'hát, délután fél 3, én akkor most eszem egy kis cukrooo... helyette valami édesítőt'.

? O_O ?

2012. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát a kávéba teába limonádé puding müzli ilyesmi ezekbe mit tegyek cukor helyett?
2012. febr. 3. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

hjájj.. xillitet (cukoralkohol), steviát (egy növény baromi édes nedve).

de mi lenne, ha leszoknál az édességekről, és a vitaminokat pótolnád? gondolom nem csúszik le naponta az 1-2g c-vitamin.

2012. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

egy finom gyümölcsteába minek cukor?

müzli? sima zabpehely édes bogyós gyümölcsökkel nyakon ütnve egy pohár joghurttal, túróval

kávéba tegyél egy kis mézet nagyon finom

limonádé? ilyen hidegben? facsarj bele narancsot

2012. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha fogyni is akarsz, akkor felejtsd el egy időre a cukrot, vagy bármit ami azt pótolja. Még senki nem fogyott le puding evés közben :)


Ha már elérted a célod és már "csak" súlyt kell tartani, akkor gondolkozz ezen. Mert akkor már bele fér néha egy kis nasi.

Amúgy én is a xilitet javaslom, bár nem saját tapasztalat de sok jót olvastam róla. De ha minden igaz, eltart egy kis ideig amíg a szervezeted hozzászokik, kezdetben nem ritka a hasmenés.

Amúgy a cukorral önmagában nincs nagy baj, csak azzal, hogy borzasztó nagy mennyiségben fogyasztjuk. Szóval ha csak ritkán készítesz pudingot (havonta, két havonta), vagy hasonló finomságot, akkor akár maradhatsz is a cukornál. Mert ennyi még nem ártalmas - ha csak nem ipari mennyiséget eszel meg, és teszel bele, de ezt nem hiszem :D

2012. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:
HA igazán őszinte akarok lenni, akkor már a kérdésedből jön hogy nem nagyon vágod a témát, hogyan is lehetne zsírtól megszabadulni, de ez nem baj, majd rájössz szerintem. Viszont embereld már most meg magad és hagyd el a cukrot, diétában az amúgy sem "menő"
2012. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Használd nyugodtan az édesítőt, én is azt használtam, rengeteget fogytam. Kávét, teát nem tudom nélküle meginni.
2012. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!