Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves fiú vagyok és 100kg....

16 éves fiú vagyok és 100kg. Mit csináljak hogy lefogyjak?

Figyelt kérdés
Próbáltam már nagyon sok étrendet, de ha abbahagytam minden vissza jött, sőt még több is. Kérlek írjatok nekem konkrét étrendet, aerobik dvd címeket, vagy olyan mozgás amit szobába tudok csinálni.20kg-tól szeretnék megszabadulni VÉGLEGESEN!
2012. febr. 7. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
16 év 100 kilo?? :Oooo
2012. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos,az utóbbi 15 kg a 90 napos diéta után jött vissza,ebből 5 plusz kg.
2012. febr. 7. 20:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Orvosi segítséget kellene kérned.
2012. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

A szobádban nem valószínű, hogy sikerül lefogynod...

Járj el futni, bicajozni, fallabdázni vagy akár edzőterembe, ott tudnak segíteni is.

étrenddel kapcsolatban nincs nagy titok: ne egyél cukrosat, fehér kenyeret és készételeket, ha ezeket betartod (hosszú távon tartható), akkor nem lesz gond.

2012. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel,akarat a legfontosabb.Én kb 1hónap alatt leadtam 5kg-ot,szobabiciklizem,napi 30-50percet kb+méha zumba otthon,hasonlóak.Most egy betegség miatt,nemtudtam enni stb stb,leadtam ismét 3-t.Akarat a fontos,de lehet,hogy tényleg orvoshoz kellene fordulnod,lehet,hogy valami betegség miatt is lehet ez.Ha gondolod fogyozhatunk együttis:) L/14
2012. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Futást felejtsd el 100 kilósan.

Először is felmész a bodybuilder.hu ra és kiszámolod,hogy mennyi chra és fehérjére,zsirra van szükséged ha fogyni akarsz. A szobabicikli jó lenne egyelőre, heti 4-5 ször egy óra . Mondjuk azt nem írtad,hány centi vagy ehhez a súlyhoz.

2012. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy szobában sajnos lehetetlen lesz leadnod a súlyodat úgy, hogy közben formálódj is. Az étrend egyszerű:

1. Sok zöldség, gyümölcs

2. Sok fehérje, kevesebb szénhidrát (nem kizárni a szénhidrátot, csak csökkenteni kicsit)

3. Cukros üdítőknek búcsút mondani, sok ásványvízet igyál

4. Csoki, csipsz, ezeket felejtsd el.


Mozgás pedig:

1. Első héten kezdj el sétálni jó tempóban (kb. 45 percet).

2. Második héten kicsit gyorsabban sétálj.

3. A harmadik héten kezdj el saját súlyoddal edzeni. Kitörések, fekvőtámaszok, guggolások, hasprés... stb.

4. A negyedik héten emeld a darabszámot ugyanezekből.

5. Ha már mindegyikből megy 100db egyhuzamban, akkor viszont irány a konditerem.

2012. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóval teljesen egyetértek, ezt csináld!
2012. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi segítséget! kb.177cm magas vagyok...
2012. febr. 7. 21:02
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

válassz új családot,akik gyereket nevelnek nem háztájit.

és ne legyen félreértés ez nem neked szóló kritika.

ha a környezeted hagyta idáig fajulni az állapotod,akkor amíg ott vagy nehezen fog menni a dolog,ha egyáltalán menni fog.

attól függ mennyire hajlandóak támogatni téged anyagilag is,pl személyi edzőt fizetni,aki étrendet és edzéstervet állít össze,megvenni a kaját,elkészíteni külön neked stb.

2012. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!