Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10perc ugrókötél,10perc...

10perc ugrókötél,10perc erősítés felváltva egy órán keresztül hatásos?

Figyelt kérdés

Vagy mennyi ideig csináljam, hogy zsírt is égessen? Olvastam olyat is, hogy 40perc után, de olyat is, hogy 90perc után indul be a zsírégetés.

Vagy egyáltalán ezt így érdemes? Felváltva erősítenék közben a hasamra és a combomra. De 1órán keresztül nem tudok ugrókötelezni. Ez így mennyi kalóriát égethet el? körülbelül? előre is köszi a válaszokat!:)

L/17



2012. febr. 10. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem adtál meg adatokat a kcal-égetéshez. Amúgy meg a gugli a barátod.
2012. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Csinálj olyat amit szeretsz. Akkor nem azzal fogsz foglalkozni, hogy mennyi kalóriát égetsz el meg, hogy mióta csinálod, hanem a játékkal. És észrevétlenül fogyni fogsz.

Én is csináltam már sok mindent, de mivel a legtöbbje vagy baromi unalmas volt vagy eleve utáltam azt csinálni így mindig inkább abba hagytam. Aztán végül megtaláltam azokat a dolgokat amiket szívesen csinálok és nem a kalóriaégetést meg az időt figyelem.

2012. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel nincs problémám, küzdő típus vagyok, nem fogom azért feladni mert nem szeretem csinálni:) amúgy erre van lehetőség most, és azért kérdztem. remélem hatásos lesz és nem csinálom feleslegesen.. (jó gondolom mivel mozgás ezért felesleges tuti nem, de értitek..) :)
2012. febr. 10. 15:34
 4/10 anonim válasza:
Nem érted. Ha eleve olyan dolgot csinálsz amit nem szeretsz akkor valóban küzdeni is fogsz. Vagy ha olyat csinálsz amit szeretsz és örömmel csinálod. Akkor nem lesz küzdelem és sokkal több időt fogsz vele eltölteni és sokkal hatásosabb is lesz.
2012. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Te nem értesz:)

Én versenysportolok, imádom, tehát megvan az a dolog, amit szeretek, és az életem legnagyobb részét tölti ki:) és nem túlzok..

de hogy leadjam a maradék 3kg-ot ami rajtam maradt, ahhoz ez már nem elég. és most jön az, amihez akarat és küzdés is kell.. érted?

2012. febr. 10. 16:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy megcsináltam, de csak fél órát bírtam, 10perc kötél, 10perc erősítés és megint 10perc kötél.. remélem idővel bírni fogom az 1órát, és remélem sikerül a csípőmről leadni a felesleget..
2012. febr. 10. 16:51
 7/10 anonim válasza:

"Én versenysportolok, imádom, tehát megvan az a dolog, amit szeretek,"

Nem én nem értem, hanem eddig ezt nem írtad.

2012. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát most már tudod..
2012. febr. 10. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:

így is nyomhatod-

http://www.youtube.com/watch?v=mYq8LTFHtUU

csak zsírt meg a krematórium éget.

edzéssel,vagy csak a sima létezéssel kalóriát égetünk.

az ilyen edzések meg a legjobb kalória égető edzéseknek számítanak,uh igen jó választás.

2012. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úristen ilyet kellett nekem is edzésen csinálni ötvenet.. azt hittem meghalok a végére:) de köszi a linket! biztos hogy fogom csinálni, már el is felejtettem ezt a gyakorlatot:D
2012. febr. 10. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!