Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha igy csinalom fogyhatok...

Ha igy csinalom fogyhatok anelkul, hogy teljesen megvonnam magamtol a kenyeret es a cukrot?

Figyelt kérdés

Reggelire ennek 2 szelet feher vagy felbarna kenyeret valamivel (sajt, kolbasz, mez, lekvar).

Tizoraira 1 almat

Delbe rendes ebedet, de nem ennem tele magam.

Uzsonnara zoldseg vagy gyumolcs.

Vacsorara (6 korul)1 szelet kenyer+ valamit ra.

+ naponta 1-1,5 orat mozognek.


Igy 3 orankent mindent ennek, megsem vonnak meg magamtol dolgokat.

Csak 7 kilot szeretnek fogyni.


2012. febr. 12. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez kellene legyen egy normális adag, nem pedig a fogyis. Persze, ha többet, és mást ettél eddig, akkor már ez is dicséretes.

A kenyérre sovány túróból kőrözöttet, nem zsíros felvágottat, tojáskrémet, zöldségkrémet tegyél, mert amit felsoroltál rá, az a hízókúra része lenne. Diabetikus lekvár, ha alacsony kalóriás édesítővel készült, mehet még.

2012. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig ennek a minimum 2, de inkabb 3szorosat ettem. Nem vagyok hizekony, igy is normalis a testsulyom, de kicsit fogyni szeretnek.
2012. febr. 12. 09:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát...nem.

Ha mindenképp fehér kenyeret akarsz enni, akkor azt reggel tedd. Kolbász? Lekvár?? Esetleg leheletnyi light margarin+méz, ha édesre vágysz.

Csirke/pulykamellsonka, vagy esetleg 1-2 szelet téliszalámi, a paprikás, ha kolbászt kívánsz. Egyél reggel zöldséget a szendvics mellé, mert hamar éhes leszel a fehér kenyértől, a zöldségeben rostok vannak, tehát úgy jobban laktat. Mondjuk paradicsomot, ubit, paprikát.

Tízórai jó.

Ebédről nem tudok nyilatkozni.

Viszont NEM JÓ vacsorára a szendvics, plána fehér kenyérből. Mivel nem akarsz változtatni a kenyérfogyasztáson, ezért javaslom, hogy a vacsorát és az uzsonnát cseréld meg, és leginkább zöldséget egyél. A gyümölcs délelőtt elég. A +valamit rá szerintem lehet mondjuk körözött: sovány túró+főszerek, vagy light cottage cheese(én imádom)+fűszerek, vagy sovány sajt, csirke, pulykasonka, tonhal sós lében, meg 1-2 jégsalátalevelet tolhatsz mellé. Ez a minimum, amit megtehetsz, ha már mindenképp fehér kenyér, legalább vmi kis fehérjét viszel be mellé. De nehogy nekem kolbászos-vajas-zsíros, vagy jó vastag lekváros kenyeret egyél uzsonnára!!! :)

Amúgy nem tartom helyesnek.

PS: sok sikert.....

2012. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Raadasul kb 2 orankent ettem meg 2 szelet feher kenyeret, szoval naponta fel kilot egyedul tuti megettem no letemre.
2012. febr. 12. 09:58
 5/11 A kérdező kommentje:
Okes, megprobalom. Bar nekem amit fentebb irtam is eleg nagy valtozas lenne :D
2012. febr. 12. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:

miután semmit nem tudunk rólad, honnan a fenéből tudjuk, hogy ettől fogynál-e?


kcal.hu-n kiszámolod az energiatartalmát a menüdnek, a orvosilexikon.hu oldalon pedig a napi energiaszükségleted...rohadt bonyolult feladat utána összehasonlítani a két számot

2012. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem konkrét menüre kérdezett, kedves utolsó... Csupán általánosságban kíváncsi rá....gondolom.
2012. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maradj az elképzelésednél, mert túl nagy változtatástól a te szervezeted éhezni kezdene, és akkor rosszul járnál. Csak úgy ugrálnának fel a plusz kilók. Jó lesz így! :)
2012. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"nem konkrét menüre kérdezett, kedves utolsó... Csupán általánosságban kíváncsi rá....gondolom."


igazad van, akkor általános válasz: vagy fogyni fog tőle, vagy súlyt tartani, vagy hízni...

2012. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha eddig ennek 2-3szorosát etted, valószínűleg fogyni fogsz. Szerintem kezdd el így, csináld ezt egy ideig és ha még úgy is marad rajtad felesleg, változtass még valamit. Pl. fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű, zsíros felvágott helyett sovány csirkemellsonka stb.

Nem kell azonnal drasztikus változtatásokba fogni, fokozatosan kell hozzászoktatnod a szervezetedet a kevesebb kalóriabevitelhez.

2012. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!