Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó volt vacsorára? Étkezés...

Jó volt vacsorára? Étkezés előtt vagy után jobb edzeni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire volt jó fogyókúra szempontjából a vacsorám? A kenyér tudom nem a legjobb, de nem szeretném elhagyni. Illetve még annyi lenne a kérdésem, hogy étkezés előtt vagy után célszerű súlyzós edzést végezni? Ma előtte végeztem.

17g vöröshagyma 7kcal

25g zöldpaprika 5kcal

60g fejes káposzta 19kcal

88g kenyér 204kcal

41g sonka 41kcal

10g delma light 18kcal

Összesen 294 kcal


Ezzel kellemesen tele lettem.


2012. febr. 12. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy látom kalóriát számolgatsz, úgyhogy neked kell eldönteni bele fért-e a napi adagba.


Bár én nem támogatom ezt a módszert, ahogy azt se hogy este kenyeret egyen valaki. (de ez csak egyéni döntés kérdése)


Az edzés kérdése pedig.. hát ahogy érzed, én nem szeretek tele hassal. Szóval minimum 1 órát szoktam várni étkezés után.

2012. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak úgy hallottam, hogy súlyzós edzést étkezés előtt vagy után kell záros időn belül végezni, hogy tudjanak fejlődni az izmok.
2012. febr. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!