Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy túlzásba vitte-e az ember a diétát meg az egészséges életmódot?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó úton járok-e,és nem tudom kire hallgassak. Jó lenne beszélgetni valakivel aki nem küld el egyből a frászba ha meghallja a paramétereimet és azt hogy nem vagyok még elégedett magammal :/

17/L


2012. febr. 13. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én beszélgetek veled szívesen.

Mi a probléma? Túl sokat fogytál? Rögeszméddé vált?

Én voltam

2012. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben, de belátom nagy butaság volt.
2012. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha gondolod. :) 17/L
2012. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem fogytam túl sokat,de eléggé a mániám lett hogy mi egészséges,mi nem,miben milyen vitamin van,mi mire jó,miben mennyi a kalória,mennyi a cukor,és így tovább. Egy darabig úgy voltam vele oké,legalább nem leszek beteg és elhízott mint a rokonaim,de miután megettem egy reggel 3 75 grammos kiflit és hisztirohamot kaptam délután az idegességtől hogy mennyi kcalt ehettem meg,most már elgondolkodom rajta hogy valami nem klappol nálam.

:/

2012. febr. 13. 19:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Szivesen meghalgatlak ! 15L
2012. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a rossz,hogy annyi egymásnak is ellentmondó infó van hogy nem tudom kinek higgyek. Lehet még egy kis paranoia is vegyül minden nyavalyám közé mert pl már szerintem egy orvosnak se hinnék,ha nem foglalkozik a természetes gyógymódokkal,mert hát a gyógyszeriparnak meg az egészségügynek az az érdeke hogy betegek legyenek az emberek,ellenkező esetben nem vesznek gyógyszert,nem mennek orvoshoz és nincs profit.
2012. febr. 13. 19:52
 7/15 Krisz85 ***** válasza:

Két embernek kell hinni, aki jól néz ki és azért tett is, magyarán nem a genetikájának köszönheti hogy kockás a hasa, vagy annak aki sportol(ó).


Egyébként onnan tudod, hogy a túlzásba vitted az egészéges életmódot, és a diétát, hogy jobban nézel ki mint valaha, a hasad akár a radiátor, szikár vagy (már csak nem is menstruálsz = a testzsírod tuti 10% alatt).

2012. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az tényleg rossz jel, ha folyton ezen jár az eszed, gondolom bűntudatod is van, ha többet eszel.. Amíg nem vagy elégedett magaddal, addig mondhat bárki bármit, nem fog érdekelni. Ha a BMI-d 17 fölött van, akkor egyelőre nem vagy kórosan sovány, de a mániákusság nem jó. :/ (Egyik előző voltam)
2012. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én szinte csak olyanokkal vagyok körülvéve akik ha megzabálnak 10 pizzát akkor se híznak vagy olyanokkal akiket marhán nem érdekel az hogy hízni fognak-e,én meg 167/68-ról fogytam le 170/57-re edzéssel és utánajárással hogy hogyan egyek és mai napig az életem szerves része mindez. Testzsírom elvileg 18-19% körül van,nővérem szerint (aki szintén rendszeresen sportol) ez tök jó érték és vékony vagyok,én meg csak azt látom hogy ő nagyobb darab mint én és mégis jobban néz ki,és mi a fenét csináljak magammal?!
2012. febr. 13. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
írhatsz nekem is privit tapasztalatból tudok válaszolni
2012. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!