Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam le a hasamat?

Hogy dolgozzam le a hasamat?

Figyelt kérdés

csak a hasamon van felesleg mondhatni "sörhasam" van..

aszthmás vagyok, szóval futás kilőve... :/

19/F


2012. febr. 13. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Felülések!:) Pl. 3 szériában. 20-20-20 vagy kezdésnek 10-10-10:)!!! Nagyon jó! Sok sikert!
2012. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Már megbocsáss, de ez egy oltári nagy kifogás, hogy asztmás vagy. 23 éves nő vagyok, és asztmás, mégis futok. Igen az elején mikor neki kezdtem akkor kínkeserves volt, 1 percet sem tudtam végig futni és aztán vagy 5-öt sétáltam, mielőtt újra futottam volna kb 30 másodpercet. De volt akarat erőm, kitartásom, és legyőztem. A tüdőm megedződött és ma már nem okoz semmiféle gondot az asztmám. Szóval ha ez kifogás, akkor más mozgásra is találni fogsz kifogást. Egyébként továbbra sincs helyi fogyás.


Selena

2012. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, milyen súlyos az az asztma, én nem a futást választanám sportnak, hanem az úszást. Fogyni azzal is lehet, és nagyon jót tesz a tüdőnek (meg még egy csomó haszna van). Vagy bicikli, szobabicikli.

Helyi fogyás tényleg nincs, a felüléstől nem lesz kisebb a hasad.

2012. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyás. egész testről lehet fogyni, a fogyásnak meg megvan a megfelelő módja, koplalás nélkül, sok mozgással stb.
2012. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!