Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt ma még dolgozzam le?

Ezt ma még dolgozzam le?

Figyelt kérdés
Nem olyan eget rengető a problémám, annyi hogy ma apám vett egy csomag chipset, amit úgy 10 perce be is falatoztam, aztán mikor majdnem végeztem volna vele megnéztem, és 90g majd 550 kcal! Szinte elképedtem, mert max akkor érezném hogy elég volt ha megennék vagy 50 zacskóval. Elég durva, főleg hogy régen napi szinten ettem, nem csodálom hogy meghíztam. Amúgy nem eszek chipset, értsd úgy hogy soha, mondtam is ma apámnak hogy ne hozzon többet, megvagyok nélküle. Még gondoltam hogy szobabiciklizek de akkor úgy tűnik nem ártana, egy fél óra elég lenne? (30 perc alatt 300 kcalt tudok "letekerni"). Ez se túl sok de a mai nap nagyon kifárasztott, nem tudom ez a fél óra is menni fog-e végig.
2011. jún. 4. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ugye egy nap olyan 1500 kcal-t kell bevinni ha fogyni akarsz, bár ez változó a testalkatodtól függően. Lényeg hogy megettél 550 kcal-t de ott maradt még az a 95a kcal. Szóval ha nem ettél a chipsen kívül sokat akkor nem kell aggódnod.
2011. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!