Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cicim méretét szeretném...

A cicim méretét szeretném kicsit csökkenteni, de nem tudom mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
15/F vagyok, húsos tipus vagyok, már egy fél éve kb fogyókúrázom, 16kg-t fogytam eddig, a hasam elég szépen eltűnt de ciciből szeretnék még kicsinyíteni van valami ötletetek hogy tudnám elérni a kisebbedését? valami hatékony megoldás?
2012. febr. 15. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

F és cici? Fogalomzavar!


Ha gyno-s vagy, azon műtét segít.


Diéta amúgy továbbra is, de fektess hangsúlyt a mellizom gyakorlatokra. Fekvőtámasz, fekve nyomás, tárogatás.

2012. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jah, az jó alapot adna, de remélem a fogyással így normálisan tisztában vagy, 15 évesek (meg 30asok se) nem szoktak. builder.hu alapismeretei, ez alap irodalom edzés/fogyás témában.
2012. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, 182 cm, most 90kg ( utoljára mikor mértem ennyi voltam ). 70-75 a célom. bicepsz, tricepsz, tárogatás, fekvő, hátizom gyakorlatok, felüléseket csinálok. és ma újra kezdtem futni, bár elég hideg van de muszály.:)
2012. febr. 15. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:

kemény vagy, de hát 15 évesen lehetsz is.

de nem véletlen nem az edzésedet firtatom, elhiszem hogy az tök jó, örülök hogy súlyzós, de a kaján múlik hogy fogysz, lehetőleg ne izomból hanem zsírból (na jó, kaján ÉS edzésen).

de ha eddig fogytál 16 kilót, akkor hasonlóan menni fog a többi is.

annyi esetleg, hogy eddig elég volt ha mondjuk elhagytad a sütiket, cukros üdítőket. a további fogyáshoz lehet jobban oda kell figyelni mit/mennyit eszel, ezért ajánlottam a builder.hu alapismereteket.

2012. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. febr. 15. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__26..

ez a kérdés..? egyikőtök 14, másik 15? de fél év alatt 16 kilót fogytatok mindketten?

2012. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindketten?:O egyedül vok xd
2012. febr. 15. 22:02
 8/8 A kérdező kommentje:
ja értem, igen mind2-t én irtam:)
2012. febr. 15. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!