Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 165 cm és 68kg...

14 éves vagyok 165 cm és 68kg ajánlatok valamilyen fogyókúrát mindegy bármilyen formában! És szerintetek mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. febr. 16. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

builder.hu alapismeretek elolvasása, és a tanultak szerint táplálkozni.

fogyókúrákkal 10-ből 9 ember elhízik.

2012. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia! ez attól is függ, hogy erős csontozatú vagy-e, én is hasonló magas vagyok de csak 50kg, hiába eszem, a testvérem meg 70 és mégsem kövér, mert pl nagy mellű én meg nem és arányosan oszlik el rajta a súly:D


szerintem ne kezdj ennyi idősen drasztikus, divatos fogyókúrákba, mert lehet, hogy pont nem jutsz valamilyen alapvető tápanyaghoz ami a fejlődésedhez kell.


szerintem kezdetnek csak kezdj el egészségesebben élni, pl sovány húsok, sok zöldség-gyümölcs, legyen bőséges reggelid, és egyél utána napjában 4x-5x de keveset,ne egy zacskó chipset egyél hanem csak egy marékkal, ha megkívánod, ne egy tábla csokit csak 1-2 kockát.

ha evés előtt iszol egy pohár vizet, kevesebbet tudsz enni.


és sportolj, mozogj ha lehet minden nap fél órát. gondolom a suliban is van tesi, emellett eljárhatsz futni 1-2 kört reggelente vagy esténként, és válassz valami olyan mozgást, ami neked is tetszik.


pénzhiányban lehet otthon is sok mindent, pl felülések-fekvőtámasz ez megerősít (de ne felejtsd el, ha izmosodsz, az nehezebb, mint a zsír, tehát az alakodra, az összhatásra jobban figyelj, mint a számokra a mérlegen),

ugrókötelezés az nagyon jó!!!

jóga, nyújtó gyakorlatok, bemelegítő gyakorlatok stb. csak hogy átmozgasd a tested.


ha megoldható beiratkozni valamilyen sportra az is klassz, pl heti 1x 2x kickbox, vagy aerobic stb. ha van valami a közelben, ahol laksz.


30N

2012. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!