Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek egy átlagos nap?

Mit esztek egy átlagos nap?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert fogyóztam és fokozatosan állok már 2 hónapja vissza azaz növelem a kcal bevitelem. 18 éves, 169cm. 50 kg-s lány vagyok. Ti nem/kor/cm/kg mennyit esztek egy átlagos nap?

próbálnék valami súlytartó étrendet én is kiszűrni majd belőle. Előre is köszi.


2012. febr. 18. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is mostanában próbálkoznék a súlytartással, de még nem sikerült kitapasztalnom, hogy mennyit kéne hozzá ennem. :S Ráadásul közbejött most egy vírusos betegség, amire antibiotikumot kaptam - na, hát ettől egy hétig konkrétan szinte semmit nem tudtam enni...

De majd most próbálnék visszaállni.


26 éves lány vagyok, 165 cm, és jelenleg 46,5 kg. (Két kiló ment le kb. az elmúlt héten a betegség miatt.)


Szóval, én általában munkanapokon olyan 9 körül szoktam reggelizni, és - bár tudom, hogy nem a legjobb - péksüteményt szoktam reggel venni a pékségben. Mondjuk egy croissant-t, vagy ilyesmit.

Ebédelni olyan fél 2-2 körül körül szoktam, az iroda melletti kifőzdében, egy kis adagot bármilyen ételből. Nagyon finomak amúgy, és a "kis" adag is elég nagy... De hát a kcal-t azt így nyilván nem tudom megmondani, meg amúgy sem szoktam számolni.

Vacsorára itthon olyan 7 körül két-három tojást szoktam főzni.

2012. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!