Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de hogyan,...

Szeretnék fogyni, de hogyan, ha mozgással nem megy?

Figyelt kérdés

Tudom mozgással, de nekem nem megy. A combomról, csípőmről, fenekemről szeretnék, de mozogni pl futni, biciklizni nem tudok mert hamar kifáradok, alig tudok lélegezni, fáj mindenem. Sokat eszem, mert ha unatkozom mindíg eszem. Nem sokat kellene fogynom max 10 kg-ot, csak hogy a tavalyi ruháim rám menjenek. Apu egyedül nevel minket a hugommal és nem veti fel a pénz. Én az egyetemre járok és az árvaságimból élek ami szintén nem sok. Így takarékossági szempontból is jobb lenne ha lefogynék. A paprika kivonatos krém jó? És az almaecet?

Köszönöm a segítséget.


2008. ápr. 8. 10:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Azt írod olcson akarsz lefogyni, minden fogyós szar szert felejts el. ha hatékonyak is egy elinditott folyamatot segítenek, pl ha diétázol könnyebben lebontják az ételt de egy jó adag pörinél semmit nem használnak. felejtös.


egyél sok zöldséget, termessz paradicsomot a kertben , meg répát meg paprikát, paradicsom, paprika a balkonon is szépen tud teremni. aztán felejts el minen csokit, kekszet, sütit, mindent amiben cukor van, ne egyél kenyeret, vagy csak keveset, napi max egy szeletet. és a mozgás mindenkit kifáraszt, ez amit leírtál lustaságnak hívják. pl szánj egy órát a mozgásra, elsö alkalommal ezt az egy órát sétáld le, aztán másnap ha van kedved ne sétálj fuss 2 percet lassan aztán 10 sétálj, és kb 2 hét múlva már több mint felét letudod futni, de ne gyorsan szépen lassan kocogj. vagy biciglizz de lassan ne megeröltetöen.


el kell határoznod magad és célt kitüznöd mert itt azt írtad le hogy semmit nem akarsz tenni de leakarsz fogyni, na úgy nem megy. az is jó mozgás hogy ha pár utcát nem villamossal mész inkább gyalog.


pl egy zsírégetö tea is csak egy elkezdett fogyásban tud segíteni de egy dobostorta mellett nem használ semmit. ne is vedd meg öket mert egy vagyonba kerülnek.

2008. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát sszia, nekem következő a tanácsom: Először is, keress valamit, amire innentől sokkal több időt fogsz fordítani. Bármi lehet, biztos, hogy sok olyan dolog van, ami nagyon érdekel, tetszik is, csak eddig vhogy eszedbe se jutott. Kezdj el gondolkozni rajta. Szóval, ha ez megvan, akkor már van valami, ami mellett nem unatkozol, és nem eszel feleslegesen MINDIG VALAMIT :)

Ismerem ezt az érzést, velem is rengetegszer megesik... És nagyon dühítő tud lenni.

Másodszor pedig, Vannak olyan tornagyakorlatok, amik kifejezetten egy bizonyos célra irányulnak. Van amnelyik a fenékre megy.. a másik a combra... Ezeket a gyakorlatokat akár netről is lelesheted. Próbáld meg, mert sztem ezek nagy része, tényleg hatékony! Viszont sok kitartás kell hozzá, és akaraterő. Ha szép fokozatosan csinálod, és nem terheled meg magad soha túlságosan, akkor még tetszeni is fog. Nagyon sok sikert!

2008. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Kisasszony, amennyiben az eljárásnak nincsenek kontraindikációi, kérem próbálja ki az ezoteriális beöntéses méregtelenítéses fogyasztó kúrát. Ez hidratál, és nem nem szárítja, és nem savasítja, inkább lúgosítja a szervezetet. Dé kérem, ne viugye túlzásba, mert kellemes egy idő után, és rá lehet szokni. Ez az eljárás olcsó, hiszen langyosvíz mindenütt van...
2008. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Igen, most ez kicsit rossz lesz olvasnod,de az a baj, hogy csak szeretnél lefogyni, és nem akarsz. Ha akarnál nem keresnélk kifogásokat és betartanád a diétát /nem 90 napos és egyéb idiótaságok/ és keményen edzenél, a pénz nem kérdés egyébként, én rengeteget eszem. Elmondom akkor naponta lemegy 500 g csirkemell, 5 tojás, és majdnem fél kiló rizs, és fél kiló zöldség és egy darab gyümölcs, ez havi szinten nem több nekem mint 30 ezer Ft, ami valljuk be nem sok.

NEm kifogás, almaecet egyebeket felejtős, sportolj és diétázz, ha így csinálsz fogyni fogsz.

NE keress kibúvókat, könnyebb útat, mert olyan nincs, legalábbis olyan ami eredményre is vezet. És nem a testsúlycsökkenés a lényeg, hanem a zsírleadás!!! A kettő nem ugyanaz!!!


sok sikert!!! ha van kéréd írj

2008. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. A pénz kérdést arra írtam, hogy csak annyi menjen le hogy a tavalyi ruhákba bele férjek ne kelljen újakat venni. :D

Nagyon nehéz elkezdeni a sportolást. Sokat sétálok, mert az egyetemi campusban egyik helyről a másikra sokaig tart eljutni, és busz nem mindenhová megy be. Soha nem sportoltam, kivéve mikor egy nyáron lovagoltam. Egyszer sikerült leadnom kb 10-15 kg koplalással.

2008. ápr. 8. 20:02
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

NAgyon egyszeru es csak az elso heten nehez amig megszokja a szervezeted, hogy kevesebb kaloriat es kaja mennyiseget kap, mint amit megszokott.

Egyszeruen edd a felet annak, amit eddig, v. csak az 1/3-at...hidd el, mukodik. En igy adtam le 4 es fel kg. valentin nap ota. Nem terheli a szervezetedet, mert nem koplalsz, egeszsegesen taplalkozol csak nem zabalsz.

Figyelj arra, hogy ne igyal cukros uditoket inkabb sok-sok vizet!!!! Ugyelj arra, hogy a joghurt amit megeszel ne csak zsirszegeny legyen hanem alacsonyabb cukrotartalmu is.

En magas rosttartalmu szeletet szoktam ragcsalni, ha nagyon edesseg hianyom van. Megmondom, ahogy az ido telik egyre kevesebb igenyem van a cukorra mint extra edesitore.

Sosem gondoltam, hogy ez mukodni fog, de elo bizonyitek vagyok.

Tavaly vegigcsinaltam a 90 napost es szenvedtem mint egy kutya. Allandoan hanyzott valami az aznapi etrendembol...

Az jo, ha sokat gyalogolsz. Ahogy adod le a sulyt, 5 kg-t lehet csokkenteni a kaja mennyiseget is.

Ennyi. Szenvedve nem lehet fogyni, mert minden visszajon (en a 90 napos utan) mindent csak modjaval.

2008. ápr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Már ne is haragudj, de ez kicsit nonszensz. Edd felét annak amit eddig. Tehát ha pacalt és köröpörköltet evett, akkor egyen csak fele annyit ebből és akkor az már egészséges táplálkozás. Legalább ekkora ostobaságot ne írj. Ez nem így működik. EGyáltalán nem. Az aktív spotot űző emberek nem így esznek,ahogy te leírtad. HA nam azt a minőségű tápanyagot adod a szevezetednek diéta alatt amit szeretne, nem csak a testzsírod csökkenéséből fog származni a súlyvesztés,jó lenne ha ezen mindenki elgondolkozna. Ráadásul a fogyás le is állhat. Megsúgom le is áll.


És kedves kérdező.

És lám lám egy újabb kifogás. Csak azért lefogyni hogy a nadrágodba beleférj és nem mozogni semmit. A campus között éstafikálás nem sport.

2008. ápr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Probálj meg délig csak gyümölcsöt enni.Válogasd az ételeket a húshoz ne krumplit vagy rizst egyél lehetőleg nyers salival edd.Probálj meg erős elhatározásra jutni,hogy az édességet és az egyébb rágcsálni valókat elhagyod,ehelyet zöldség vagy gyümölcs egyél.Néha egy pohár citromos viz is segít.Nehagyd el magad és lassan fokozatossan mozogj,a te korodban ha hamar kifulladsz nem ártana kivizsgáltatni magad.
2008. ápr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem írok világosan? Nem tudok fogyni. Nekem a drasztikus koplalás, böjt vált be. Mozgással ne tudok fogyni. Édességet, nasit nem eszek. Reggel egy kávé, délelőtt egy szendvics, és mikor délután hazaérek mindent felfalok. Cukrot csak a reggeli kávémba teszek.
2008. ápr. 9. 11:10
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

De világosan írsz, csak meg kéne tanulnod első körben diétázni, ami nem egyenlő a koplalással, nem véletlen hogy felfalsz mindent, épp ezért nem jó a koplalás. Diéta és hidd el mozgással megy csak, ha nem akkor zsíranyagcsere betegséged kell legyen, de akkor meg viszont nem lennél éhes, így ez is kizárva.


Olvasd el ezt: és ha van kérdés kérdezz!!! válaszolok, hisz segíteni szeretnék!


[link]


[link]


sok sikert!!!


NE ítélj elsőre, olvasd végi, aztán!!!

2008. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!