Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segít a Dance Central? (táncos...

Segít a Dance Central? (táncos játék)

Figyelt kérdés

Van Dance Central 1-2 játékom Xbox Kinect-re /olyasmi mint a Wii Zumba vagy vannak ezek a fitness progik is/. Én az a lusta pörszön volnék aki akarna fogyni de nincs mi motiválja. Ezért gondoltam hogy legalább a táncikálással hátha megy valami ha rendszeresen csinálnám kb. napi 2-2,5 órában (ált. ennyi mozgás is szükséges). Meg ez legalább szórakoztat is meg jobban érzem magam mivel szeretem a zenét és táncolni is :)

Előre is köszönöm a válaszokat! ^^


2012. febr. 19. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha napi 2-2,5 órát rászánnál, és emellett rendesen ennél, biztosan fogynál.
2012. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha akarnál fogyni, akkor az lenne a motivációd. most akkor van vagy nincs?

egyébként először azt írtam volna, hogy - aha, wii zumba, még az igazi sem ér semmit, jó kategória. de azért kicsit finomítanék.

napi 2,5 óra mozgás azért már 2,5 óra. lehet hogy sz.ar, de ha minden nap csinálod, az is valami. lehet többet érne 1-1,5 óra komolyabb edzés, de ha ezt élvezettel tudnád csinálni, mindenképpen jó alap lehetne.

2012. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

john_doe:


úgy értem a motiváció hiányt hogy szeretnék fogyni nagyon is, csak mire odaérek hogy jó akkor Rubint Réka vagy stb... elmegy a kedvem.

2012. febr. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!