Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyors diétát ajánlotok,...

Milyen gyors diétát ajánlotok, azaz mit egyek, mennyi kcl egy nap meg hasonlók , hogy 168/62kgból pár kgt lefogyjak 2hét alatt és popsi narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 14:10
 1/10 Krisz85 ***** válasza:
100%

Két hét alatt? NE viccelj 20 kilót adtam le precíz diétával fél év alatt, az a normlis ütem. Két hét alatt a víz és a szénhdirát menne ki a bőrőd alól amivel csökkenne a testsúlyod, de zsírt egy cseppet sem veszítenél addig. Tehát a válasz, sehogy sajnos.

Nincs gyors diéta, helyes életmód és táplálkozás van, vagy semmi.

2009. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
14:20-as: légyszi írd le, hogy hogy fogytál 20 kilót. Engem érdekelne!
2009. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Kedves előző: Szerinted feél délután gépelni fog neked a két szép szemedért? Ki se férne egy oldalra szerintem.
2009. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne férne ki? Nem azt mondtam, hogy recepteket írjon le, csak a módszert kérdeztem. Ja, de bocs, majd nem kérdezek, ha ennyit sem szabad. Olyan "kedves" vagy!
2009. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Tudom h kedves vagyok, és hogy meg is mutassam tessék itt az enyém: [link]

4-5 oldal és tényleg csak az alapok viszont mindenkinél 100%-osan működik úgyh aki ezzel nem tud lefogyni az semmivel.

2009. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik válaszolót kérdeztem, nem téged! De fel tudnak húzni az ilyen macskajancsi okoskodók.
2009. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel az "előző" nem válaszolt gondoltam adok némi hasznos infót de ha neked nem kell te bajod.
2009. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó,hogy én tettem fel egy kérdést és válaszokat vártam,nem a hülyeségeket és az azon való veszekedést......
2009. jún. 5. 19:59
 9/10 Krisz85 ***** válasza:

:-)


14:20 as vagyok, 25 kilót fogytam, a mai mérés szerint.

Sporttáplálkozás, igaz már versenyszerűen sportolok, így könnyebb, de Anita Bean : Modern sporttáplálkozás c. könyve, nézz utána neten, nagyon megéri!


Kérdező: válaszoltam, és nem hülyeséget

2009. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
[link] nekem ezzel a diétával lement két hét alatt 3-4 kg és tartósan úgy is maradt, persze állandó mozgás kell, és állandó sporttal ennek a menetrendnek a kicsi változtatásával utána újabb 2-3 kg ment le és 167cmmel 62kgből 56 lettem most 58al tartom
2009. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!