Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat számít, hogy teli...

Sokat számít, hogy teli hassal mérem meg magam, vagy üressel?

Figyelt kérdés
Sokkal többet mutathat a mérleg, ha tele eszem magam, meg iszok vayg 2-3 pohár vizet, és akkor mérem meg magam, vagy nem eszek mérés előtt 3-4 óráig, meg nem is iszok.
2012. febr. 21. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. Ezért kell mindig reggel, éhgyomorra és pisilés után mérni. Tehát a reggeli rutin: felkel - pisil - mérlegreáll - reggelizik.


Nyilván ne mérd minden nap, de a mérős napok így teljenek.

2012. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 1-1,5 kilót jelent általában.
2012. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Én estére már 3 kilóval is több vagyok, de csak amiatt, "tele vannak a beleim".
2012. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tegnap én is meg ijedtem mert 9napja fogyózok és múlthét vasárnap meg mértem magam és 3kilót fogytam aztán tegnap este rá álltam pisilni se mentem el pedig éreztem hogy kéne és így nekem is 1kilóval többet mutatott. Meg is ijedtem hogy vissza jött egy kiló de aztán rá jöttem hogy már este van wcn se voltam szóval kb azt jelentette az a kiló mer amikor vasárnap mértem rögtön felkelés wc után volt. De legközelebb csak vasárnap mérlegelek.
2012. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is felkelek, nagy wc- kis wc és ruha nélkül mérek. Végülis az nem az én súlyom, nem igaz? :D
2012. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!