Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról miért nem fogyok?

Hasról miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mindenhonnan fogyok csak hasról nem?:/ pedig onnan kellene a legjobban, és mégse megy le semmi.

pls heelp!


2012. febr. 21. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem vagy elég kitartó.
2012. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *gin* ***** válasza:

Kovi bácsi ez nem a kitartáson múlik... vagy de, persze azon, viszont meglehet, hogy a kérdező nagyon is kitartó, csak még nem jött el az ideje, hogy a hasról fogyjon.


Úgy értem, a fogyás helye genetikailag meghatározott. Ahol a legtöbb felesleg van, onnan fogysz a legkésőbb. Így nincs más választás, mint tovább csinálni a diétát, mert ha a hasadon kívül már mindenhonnan lepucoltad a zsírt, akkor muszáj lesz neki onnan is eltűnnie.

2012. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már egy éve szenvedek vele és semmi nem történik:/
2012. febr. 24. 19:06
 4/6 *gin* ***** válasza:

akkor valószínűleg onnan is fogytál, csak az alkatod olyan, hogy hasban erősebb vagy. ezen nem lehet változtatni, max a szüleidnél reklamálhatsz :) nem az a feladatunk, hogy a címlapon lévő modellekre hasonlítsunk, hanem hogy a SAJÁT alkatunkból a lehető legtöbbet kihozzuk.

ha lefogytál, és még mindig aránytalannak találod, akkor trükközhetsz ruhákkal is kicsit, vannak kifejezetten alma típusoknak szabott felsők.


ez olyan, hogy pl. nekem sosem lesznek pipaszár 45ös combjaim meg lapos fenekem, mert körte alkat vagyok. El kell fogadnom, hogy habár szép vékony a derekam és nem nagyon van hasam, cserébe a mellem szinte homorú :D a fenekem meg arányaiban hatalmas. ezt kaptuk, ezt kell szeretni :)

2012. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csinálj több hasizom gyakorlatot,nézz utána a neten milyenek vannak.
2012. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző, az tökmindegy. én rendszeresen sportolok, betonkemény a hasizmom, mégse lapos a hasam. hozzáértő szerint valószínűleg ilyen az alkatom, másik vélemény, hogy puffadás, amit a túl sok szénhidrát bevitele okoz. szóval, inkább diétázzon.
2012. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!