Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fog vissza húzódni a...

Hogy fog vissza húzódni a bőröm? Vagy eggyáltalán visszafog -e?

Figyelt kérdés
21-éves vagyok 103 kg-al kezdtem a fogyókurát most 94-vagyok átlagosan heti 1kg-ot fogyom evezek bicajozok különböző testgyakorlatokat végzek 70-75kg-a célom ,de attol félek hogy nem fog visszahúzódni a böröm logni fog meg hasonlok ....tapasztalatokra lennék kiváncsi hogy ennyi sulyvesztésnél mennyire fog ez megmutatkozni a bőrömön ,?
2012. febr. 23. 14:41
 1/3 Pludo válasza:
Ez függ attól is, hogy milyen a bőröd típusa, de nagyon jól teszed, hogy mozgással szeretnél lefogyni! Akkor a bőröd is jobban reagál majd rá, nem úgy, mintha koplalnál. Így ugyan lassabban fogysz, de hidd el eredményesebb, mintha csak diétáznál, hiszen hagysz időt a bőrödnek regenerálódni! Sok sikert és kitartást kívánok!
2012. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokat számít milyen tipusú a bőröd, de fiatal vagy és ha ápolod is a bőröd nem hiszem hogy gond lesz.Rendszeresen radírozd a bőröd, és testápolóval vagy még jobb feszesítő krémekkel maszírozd.
2012. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szülés után szerettem volna fogyni, az étkezés mellett minden nap tornázom, ha csak 20 percet (de átlag 40-60 perc) hogy azért a bőröm feszesedjen. Heti 1-2 alkalommal edzés után -zuhany után- bekenem a hasam paprikaolajos masszázsolajjal és betekerem folpack-kal. 1 óra múlva leszedem a fóliát, megtörlöm és kész. Úgy érzem hogy hatásos, már utána látom hogy feszesebb a bőröm és a terhesség alatt létrejött csíkokat a hasamon is halványítja. Igaz nem híztam a terhességek alatt sokat, 7 kilót mind a kétszer, de a szoptatás alatt feljött pár. Így miután már nem szoptatok, ezt csinálom.
2012. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!