Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mától ismét odafigyelek a...

Ha mától ismét odafigyelek a táplálkozásra és mozgásra, akkor gyorsan visszafog állni a súlyom?

Figyelt kérdés
Pesten tanulok, ritkán jövök haza, de most 1 hetet itthon töltöttem a családommal és mindent főztek, sütöttek. Az tény, hogy mindent ettem, de Pesten nem nagyon költök kajára, mert egyszerűen sajnálom arra kiadni, inkább másra költöm. 164cm magas vagok, mikor hazajöttem (azaz 1 hete) 54 kiló voltam, tegnap pedig 59. azért elég drasztikus hízás. Holnap megyek vissza, -de már ma is a megszokott mennyiséget és fajta ételt ettem- számíthatok arra, hogy hamar visszaáll az 54 kilós súlyom?
2010. dec. 27. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem az 59 is ideális testsúlynak számít :D de ha vissza akarsz menni akkor szerintem gyorsan le fog csúszni főleg azért, mert szerintem a beleidben rakódtak le ezek a kaják
2010. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megint normálisan fogsz enni, szerintem lemegy... De ha mégse, kis sport csodákra képes ;)
2010. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nehogy azt hidd, hogy az zsir ! igen hamar vissza all, ha sokat fogsz inni, sok zoldseget fogsz enni, ugymond 'kimosod a beleid' , meg raallsz a futopadra
2010. dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem igen, kezdek reménykedni, ugye írtam, hogy már tegnap is a megszokott ételt és mennyiséget ettem és ma reggel 1 kilóval kevesebbet mutatott :). Szóval bizti csak a beleim voltak dugig és nem híztam.

Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!