Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni de hogyan!?

Le akarok fogyni de hogyan!?

Figyelt kérdés
Már csomó mindent olvastam de nem tudom hol el kezdeni. mit hogy csináljak.? segítsen valaki.!:(
2012. febr. 25. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mozogj, ne zabálj
2012. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én szivesen segítek, csak kellene még néhány info mert igy nehéz

Hány kiló vagy? mennyit szeretnél leadni? sportoltál valaha valamit? mennyi idös vagy? suliba jársz, vagy családos ember? mióta van súlyfelesleged? próbálkoztál már valamivel ami egy picit bevállt vagy egyeltalán nem vált be? irj az étkezési szokásaidról is :)

irj és segítek

2012. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
+ fiu vagy lány illetve nö vagy férfi?
2012. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

és még egy kettö :)

mekkora az akarat eröd szerinted? és van-e lehetöséged anyagi ráfordításra vagy nincs?

2012. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

lány 15éves 165cm kb.10-15kg szeretnék lefogyni, suliba járok anyagilag minden oké.több évig táncoltam heti 2szer egy és fél órát de most hagytam abba 3hónapja és most fogok elkezdeni bokszolni.:)

reggel általában szendvics a suliban ebédre változó van mikor kínai vacsira meg nem nagyon szoktam csak almát sajttal vagy ilyesmi.

régebben többször mentem mekibe suli után de arról már "leszoktam".

és igen akarat erőm van csak nem tudom miből mennyi miben mi van meg ilyenek. és próbáltam már lefogyni de az koplalás volt és vissza jött minden.:/:)

2012. febr. 25. 22:08
 6/13 anonim válasza:
Diétázz, mozogj, járj el sportolni, kondi stb. És hidd el meg lesz a gyümölcse.
2012. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

akkor egész egyszerü lesz :) a tésztát kell csak elhagynod minden féle formában, szóval se kenyér se spagetti se semmi hasonló, illetve reggelire ha nagyon muszájnak érzed akkor valami teljeskiörlésü dolgot egyél, illetve a köretek krumpli és rizs helyett legyen inkább pároltzöldség, cukor helyett pedig édesítö szereket használj tához, kávéhoz - nem kell neked szerintem külön étrend

az edzések mellett járj futni vagy kondiba

ami hatékonyabbá tudja tenni a fogyást, az a szüz tea kapszula, de vigyázz, mert hasmenést okozhat, de be tudod állitani a szervezeted rendszerbe, és akkor monjuk reggel inulás elött tul vagy a dolgon és egész nap nincs rá gond,

illetve a salaktalanito tea keverék is segít és egészséges is,

futás vagy kondi elött használj Stella Oliva Hot gélt, nem hülyeség a szaunaruha vagy fogyiruha használata, majdnem még egyszer annyit segít leadni mint amennyit egyébként sikerülne

edzések után pedig garnier bodytonic-kal kényeztesd a tested, nagyon hatékony börfeszesítö

remélem tudtam segíteni

( bocs a hibákért, dekoncentrált vagyok és nem magyar a billenyüzetem)

sok sikert

2012. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben.:) köszönöm.!
2012. febr. 25. 22:24
 9/13 anonim válasza:
bocsi az offért de 22:22es válaszoló nekem is segitenél?
2012. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
persze irj privit :)
2012. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!