Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen popot...

Hogyan lehet ilyen popot varazsolni? Milyen gyakorlatok/tanacsok/fogyokura stb? Kep lent.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 26. 19:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ha komolyan ilyen hátsot szeretnél egyik kommentre se halgass!! 1 olyan ezdés van ami megerösiti formálja karban tartja és tonizálja a nagy farizmot másnéven a gluteus maximus-t. Ez nem más mint a Gugolás. Az edzötermie dzés hirtelen hozhat formát viszont hoszutávon tönkreteszi a forgokat (csipöt) Nemhiszem hogy 30évesen ugy akarsz majd járni mint 1 csipöficamos. Itt van 1 kép! Ez az egy gyakorlat napi rendszerességel csodákat fog tenni! (Napi 2x50) [link]
2012. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gugolás meg az articulatio genust, szóval egyre megy, ha valamit használnak, az előbb utóbb elkopik...
2012. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Attol függ! Van az ugynevezett "Gugolás gyertyaállásban" nem tudom ismerjük-e a calesthenic edzésmodot? Ebben az a jo hogy megerösiti az inakat,izületeket, regenerál természetesen ha gugolásnál fájnak a térdek és a csipö akkor többet ront a helyzeten mint használ. Akkor ahagyományos gugolás elött eszt tudom ajánlani mert ez felkésziti a testet az erönléti gyakorlatokra. Ha ez tökéletesen müködik akkor át lehet lépni egy nehezebbe. (a gogolás gyertyaállásban gyakorlata elég egyszerü. Fekve toljuk ki magunk gyertyába (figyeljunk oda hogy csak a felkar és a háton legyen a suly ne a nyakon )majd a térdek öszehuzásával érintsük a homlokunkat és áljunk visza kezdö hejzetbe ez nem csak hogy regenerál de a porcokat és a forgokatis erösiti ha megy a 3x30 akkor jöhet egy nehezebb)Képet sajnosnem találtam rolla.. ugy néz ki nem annyira elterjedt gyakorlat mint amennyire jó! Egyéb kérdésért Privát üzenetet.
2012. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!